• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Pod ve Salt Likit Kullanıcıları Kulübü

Pod'larınızla günde kaç ml/mg salt likit tüketiyorsunuz?

• 1 ml / 50mg dan az

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    21

Seyfullah_Taha 

Council
Doğrulanmış
Tüm Pod kullanıcılarına selamlar !!!
Bilgi ve soru/sorunlarınızı burada paylaşmaktan çekinmeyin.⚡????

P_20191113_235314.jpg

Yaklaşık 10 senedir elektronik sigara kullanıyorum. Son 1 yıldır da sadece pod sistem kullanmaya başladım.
Şimdiye kadar kullandığım pod cihazlar

Suorin Air, Jwell Le Carte, Bo, Bo+, Minifit, Renova Zero, Teros One, Zq, zq vi, Smok Mico, Smok Nord, Kilo K1, Juul, Drag nano, Orion Q, Orion Dna, Veiik Aio, Smoant Pasito, Flint, Sx MiniMi Class, iJoy Diamond VPC, Nautilus AIO, Aegis Boost...

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Şekil itibariyle benim de düşündüğüm ancak sonuc itibariyle seramik coil de fiyat performans olarak zero podda karar kıldığım bir üründür. Yine de renk seçeneklerinin icerisinde kahverengi secenegi olsaydı yedek olarak tercih ederdim. Bir de orjinal podların dolum şekli sıkıntı. gerçi yeni nesil kartuşları artık yandan tıpalı.

ASUS_Z01KD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Caliburn denemediniz sanırım benim en beğendiğim pod cihazlardan biri yüksek aroma vurumu tam ideal sarımlı bir sistemi olsaydı çok daha güzel olurdu ama coillerinn uzun süre dayanıklı olması (1 ay bile kullanan mevcutmuş) kalitesini ortaya koyuyor.

Seçenekler az olmuş 50mgden az/ 1mlden daha fazla seçeneğide koyulabilir şahsen 20mg 2.5 ml civarı tüketiyorum uyan bir seçenek yok ????

Aroma takıntım olmadığından tercih sebebim olmadı caliburn ama seveni cok evet...Genelde tütün ağırlıklı kullandığım ve soğuk buhar tercih ederim. Bir arkadaşımdan denemiştim caliburn ılık üstü geldi bana. İçim deki havadarlıgı da eklenince tercihimi teros one den yana kullanmıştım.

ASUS_Z01KD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BMI pod ve MiPod kullanıyorum 1 sene civarı olmuştur ve Mipod'un boş podu ülkemizde bulunma sorunu harici boyun askısı, hafif olmasına rağmen 950 mah lık pil süresi ile şu ana kadar yanımda olmazsa olmazım oldu.

Evde halen MTL e devam etsem de dışarıda uzun bir süredir ne DL ne MTL li bir cihaz taşımamak güzel geldi :)

Saygılarımla...

Selamlar
Bir arkadasimdan zero pod gelecek
Alip almama konusunda sizlere danismak istedim
Halihazirda 0.90 ~1.2 ohm araliginda
Mtl kullanicisiyim tc olarak titanyum,ss kullaniyorum
Elimdeki cihazlar solo uzeri majör v2
Vtc uzeri majör v2 swag uzeri brsrkr v1.5 mini
Genellikle tutun ve pastane;meyve cok nadir(yani milyonda bir denilebilir ????)
Dl uzun zaman once biraktim sanirim 4 yil evvel
Bu bilgiler dogrultusunda fikirlerinizi almak isterim
Eger gerek olmadigi kanisina varirsam baska bir arkadasima paslayacagim
Simdiden teşekkürler

Zero Pod benim buzamana kadar kullandığım, kullanıcı dostu ve fiyat performans olarak nadir cihazlardan. Pil kapasitesi, likit sensörü (adı başka bir şey de olabilir) nefes sensörü gercekten kaliteli. 3 farklı watt aralıgı ve 1 oHm uzun ömurlü seramik kartuşlara sahip. Tutun karamel tütun vanilya vs. salt likitlerde bir mtl beklentisini karşılar. Sıkı bir juul kullanıcısı olarak tek başına zeroyu yanıma aldıgımda gun icerisinde ne şarj ne de likit problemi yaşamıyorum. Kartuşları göreceli olarak tekrar sarılabilir. Hatta 10 tanesi 3$ gibi bir fiyata 1 oHm seramik coiller mevcut. Bunlar ile nerede ise orjinal sarım mümkün.

Not: Normal nbase ile %50-50 18mg gibi bazı podlarda kullanılan bu oranda zero verimli degil. Bunu söylemeliyim. Yukarda ki fikirlerim 50mg salt likitler ile dogru orantılı????

Son düzenleme:
Rica ederim. Zeroların seramik dışında bir kartuş ceşidine denk gelmedim. Yalnız seramik ömrü bittiginde kendim sarmışlığım var. Sarımı mümkün yani. Likit konusunda da Yani belirttiginiz rba lardan sonra zero da normal likit pek keyif vermeyecektir. Elektronige yeni başlayan biri icin belki önerilebilir Ancak ben yinede podların yarı mdtl ve dl olanlan turlerinin mesela orion, pasito veya aigis boost gibi dışında pek tutarlı ve sürdürulebilir olacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:
sarim konusunu ve likiti sorun etmiyorum buna uygun seyleri temin ederim bir şekilde
Son kisimda verdiginiz bilgiye istinaden onay vericem o zaman zeroya,dilegim isyerinde yahut ihtiyac aninda kisa sureli puflamak icin bir pod bulunmasi idi,yoksa zaten pas geçip bir arkadaşıma vermesini isteyecektim ucretsiz gelecek yani bana
Her ne kadar ucretsiz de olsa hitap etmeyen birseyi alip bir köşede tutmaktansa birinin faydalanmasina gonlum daha razi olurdu.
Cok yardimci oldunuz gerçekten ????en azindan rıza konusunda icim daha rahat
????

Bi aksilik olmazsa cihaz geldikten sonra likit icinde sizin kapinizi calacagim ustad yine ????????

@Seyfullah_Taha ustad slmlar
Pod geldi ama zero degil zq vi yollamış
Simdilik ısınma turlarindayim
35 mg tribeca ile henüz alisamadim denilebilir ????
Merak ettigim bir husus var bu kendi icindeki tel 1.4 ohm, sanirim nr n nr tel degil acaba bu telden edinsek ya da ni 80 -31/32 ga performans olarak nasil olur
Bu arada tribeca benim kullandigim
80/20 9 mg ile vurum olarak hemen hemen ayni gibi,ama aroma olarak rta daha iyi.yahut henuz yeni oldugu icin böyle

Selam.
Zq da iyi bir cihaz hayırlı olsun. 1.5 oHm nr-n-nr çubuk önerebilirim. 60/40 70/30 likitler tercih ederseniz daha iyi performans alırsınız. Hem pg aroma taşıyıcı hemde vurumu artırıcı oldugundan daha iyi olabilir Pod da. Normal ni 80 tel kullanırsanız bacaklarda gelisecek olası bir drayhit te plastik tadı falan gelme ihtimali yüksek. Böyle bir durumla karşılaşmasanız bile her halukarda tel bacaklari isinacagindan kartuşunuzun ömrü azalır. Bir müddet sonra pinlerden akıtmaya başlar. Bilginize.

Anladim ustad eyw.
Ni 80 i eledim,kaynak tel edinilir o da tmm
Pamuk olarak tavsiyen nedir onu da hazir baslamisken sorayim istedim.
Halihazirda 50/50 salt 35 mg tribeca var zaten normal likiti daha sonra denerim artık.
İlk basladigim zaman kullandigim protank vs lerden hatirimda kalan
Sanirim 60/40 15 yada 18 mg yeterli olacaktır freebase ile...yine bunun icin tavsiyen varsa faydali olur
Umarim seni yormuyorum ustad yardimlarin icin teşekkürler ????

1,896Konular
128,306Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt