• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Salt N-Base Kullananlar?

Buhar.94 

Doğrulanmış
Merhabalar salt nbase kullanmak istiyorum salt nbase hakkında bilgisi olan kullanan arkadaşlarımız hangi salt nbaseyi tavsiye edersiniz yardımlarınızı bekliyorum

Oyla 0
Salt nikotin tavsiye etmiyorum. Burada göremedim ama nette aratırsanız çok fazla sağlık sorunu yaşayan görürsünüz. Sanırım podda kullanacaksınız, freebase tavsiye ederim. Freebase konusunda yardım ihtiyacı duyarsanız seve seve yardımcı olurum. Şimdiden keyifli buharlar.

Hocam 50 mg saltı 2 ml içtiğimde gerçekten rahatsız ediyordu 35 mg indirmiştim 2ml gayet yeterliydi premium salt likitleri 4 ay kullandım yalnız onada para dayanmıyor her ay 300-400 lira bana fazla geldi freebaseye geçtim 12 mg 50/50 freebase kullanıyorum son bir aydır yalnız 35 mg saltın verdiği etkiyi vermiyor ve 2 ml içtiğim likit 6ml çıktı cihazım caliburn kartuş dayanmıyor boğazı daha çok yoruyor tatmin etmedi freebase boşuna içiyormuşum gibi geliyor bu yüzden kendim yapmak gerekirse sek salt nbase içmeyi istiyorum etkisini güzel verecek hafif boğaz vurumu olan nbase tavsiyelerini bekliyorum şimdiden teşekkür ederim ????????????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Düzenli olarak salt da freebase de kullanıyorum. Salt likiti severim ancak evyap yapılmış salt dan uzak dururum. Veya salt nbase olduğunu iddia eden belli kimya firmalarının nbase lerini almam.
Salt ın boğaz vurumu düşük lezzeti daha fazla.
Kullanım miktarını düşünürseniz salt freebase den pahalıya gelmez.
Elektronik sigara da içseniz bağımlılığınız varsa belli masrafları göze alırsınız.
Nasıl içtiğiniz belli sigara varken gidip açık tütün almıyorsanız, likit ve coil içinde belli masrafları göze almalısınız.
Sonuçta sağlık söz konusu şakaya ve tasarrufa gelmez benim fikrime göre

Yaklaşık 2 ay önce bir haber görmüştüm Avrupada esigaralarda 20 üstü nikotin yasaklanacak diye sonra dedim ki 20 mg deneyeyim 35 ten geçtim nasty shisha green grape aldım 20mg oda çok içtiriyor etkisi olmuyor yani free base gibi aslında çok yakın şuan içtiğim 12 mg freebaseye hissiyatını beğenmemiştim o yüzden tekrar 30-35 kullanmaya devam etmiştim saltın 35 ten fazlası bünyeyi gerçekten etkiliyor eğer 50 mg içiyorsanız içen arkadaşlar varsa 1 mg dan fazlasını ve 30-35 mg içen arkadaşlarada 2mlden fazlasını şahsen tavsiye etmiyorum
35 ml bana yeterli geliyordu bu yüzden tekrar salta geçmeyi güzel bir nbase ayarlamayı öyle devam etmeyi istiyorum saltbase kullanan arkadaşların önerilerini ve tavsiyelerini merakla bekliyorum

Katılıyorum. İşini doğru yapanları tenzih ederek, özellikle ülkemizde yasaklarla oluşan doğru bilgiye ulaşamama, standartları sorgulayamama durumu satışı yapılan ürünleri ve ürünlere ait bilgileri sadece güvene dayalı kabul etmeyi getiriyor.
Özellikle Salt konusunda kullanılacak üretim reçetelerin doğruluğunu ciddi şekilde göz önünde bulundurmalısınız.

Sigara içtiğim zaman adıyaman tütünü bi karton sarıp bir ay içiyordum parlamentten güzel geliyordu valla ???? açıkçası ben bu orjinal denen likitlere 30 miligramına 130 lira vermekten yana değilim daha uygun güzel salt nbase içen arkadaşların olduğunu düşünüyorum Yaklaşık 2 sene önce kadar evyapla uğraşıyor dl içim yapıyor idim gayet güzel geliyordu revenger manta ile günlük 10 ml 3 mg evyapta araştırmadan sormadan çok para harcamıştım freebaseye o yüzden aynı hatayı yapmak istemiyorum araştırmadan sormadan salt base almak istemiyorum Salt Nbase kullananlardan yardım alarak daha kolay olacağını düşünüyorum

Son düzenleme:
Hocam ben kullanmiyorum sadece birara bakinmistim,arkadastan da otlandim biraz ama bi plastik kokusu aldim hep.Neyse sececeginiz organik asite dikkat edin,benzoik asitle yapilan saltlarin vurumu daha yuksek diye biliyorum,salisilik asitle yapilanlar daha hafif.

Son düzenleme:
size önerim yüksek pgli normal nbaseyle likit yapmanız.
Örnek olarak 3 chem nbase ile yapacağız likitte.
50-50 vg pgli 15 mg hatta 18 mgde olabilir.
Bu şekilde nbase ile likit yaparsanız doyum oranıda yüksek olur.
Ama boğaz vurumu da yüksek olur.
Vurum sevmiyorsanız bu öneriyi es geçebilirsiniz.
Ama bogaz vurumu seviyorsanız salttan bile daha doyurucu olabilir.
Bende podlarda bu şekilde tüketiyorum.
Hem kartuş ömrü uzuyor hemde az aroma daha bilindik kabul görmüş nikotin ile sağlık açısından da iyi olacağını düşünüyorum.

Salt b dediğiniz gibi boğaz vurumu yüksek deniliyor fakat ne kadar yüksek olursa olsun freebase kadar değiller 35 mg saltta boğaz vurumu nerdeyse sıfır freebase kullanıyorum 12mg ortalama bi boğaz vurumu alıyorum ama etki yok 15 18 mg fazla boğaz vurumu olacağını düşünüyorum 12 mg yeterli boğaz vurumu için
Koku alan çok kişi var kimisi pg markasından kaynaklandığını söylüyor bilindik kimya şirketlerine sorduğumdada aynı cevabı veriyorlar o yüzden yol gözüktü yine iyi bir harcama yapıp bir kaç markayı deneyeceğim yada hybrid yapıp karıştıracağım salt ile normali
Niye ettim zehirlenmeye Ya Allah Diyip Alışverişi yapayım????

Boğaz vurumunu tek etkileyen nikotin değildir. Salt'da amaç zaten boğaz vurumundan ziyade normal nikotinin verdiği sertliği azaltmak üzerine kuruludur. Yüksek PG ile oluşturulan likit veya nbase ciddi boğaz vurumunu sağlayabilir. Ve ayrıca mentol aroması, yine yüksek boğaz vurumu için kullanılan yöntemlerden biridir.

Halen Çin likit üreticileri yüksek PG kullanarak likit hazırlarlar. VG bazlar farklı bir seri şeklinde sunulur. Bunun en temel nedenlerinden biri hem aromanın daha çabuk oturması, hem de boğaz vurumunun taklit edilebilir seviyede, tatminkar tutulmasıdır.

Günlük 6ml 12mg free nbase. Günlük toplamda 72 mg nik.
Günlük 2ml 36mg salt nbase. Günlúk toplamda 72 mg nik.
Fark ne?

1.Daha Az likit tüketimi
2.Daha az kartuş değişimi
3.Yüksek doyum
4.Boğaza vurumun azalması
5.Aroma artışı
6.Daha az pil tüketimi

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri