• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Salt N-Base Kullananlar?

Buhar.94 

Doğrulanmış
Merhabalar salt nbase kullanmak istiyorum salt nbase hakkında bilgisi olan kullanan arkadaşlarımız hangi salt nbaseyi tavsiye edersiniz yardımlarınızı bekliyorum

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
1- En fazla 2ml"de kalmalı derim. Tüketimi 2ml üzerine çıkarsanız sıkıntı olur, hatta kademeli olarak günlük tüketimin azaltılması gerekir.
2- Katılıyorum.
3- göreceli.
4- Bu hususta benim deneyimim şöyle; Free nbase"de ilk bir kaç pufta boğaz vurumu alıyorum, devamında vurum hissedilmez oluyor. Salt nik. buharlarken boğaz vurumu düşük fakat vurum yatay seviyede devam ediyor, azalma yok. Hatta gün boyu salt ile devam ettiğimde hissedilir derecede boğaz vurumu alıyorum.
5- Nbase muhteviyatında üç bileşen var. Bunların uzun vadede etkileri henüz bilinmiyorken Salt ile birlikte 4'üncü bileşen eklenmiş oldu. Üzerine bir de aroma ilavesini doğru bulmam. Esasen aroma mevzuu esigarada en riskli kısım bence.
6- Katılıyorum.

Bence bilincsiz kullanani hastanelik edecek yegane nikotin alma yöntemi salt likit. 50mg de olsa bir süre sonra alışkanlık halini alıp günde bir ml içimi aşıyor sorun yaşamaya başlıyorsunuz. Başlamayan da vardır ama o insanlar esigara forumunda zaman geçirmiyor bunu hobi gibi görmüyor sigarayı bırakıp senelerce esigara kullanmiyordur.

12/18mg likit, kaliteli ve hızlı ısınan mtl clapton tel, uzun chimneyli nduro ve armed gibi atomizerler ile boğaz vurumu ve doyum alamıyorsanız sigara bırakma kararınızı tekrar düşünün, hala tiksinme değil onu arama yolundasiniz. Salt sizi direkt sigaraya götürecektir.

Ülkede satılan salt bler içinde ilk gelen chemnovaticler fazla tortu bırakıyordu pamukta telde. Sonradan gelen hiliq salt A daha temiz , doyumu salt b ile hemen hemen aynıydı. Ben daha sonrasını takip etmedim. Zira salt likiti hazırlamak da freebase kadar zahmetsiz değil. Aroma oranları normal reçetelere uymuyor. Aynı tadı yakalamak için ya daha fazla aroma ya daha farklı efektorler istiyor. Denemeden bırakmak en kolayı :)

Dediklerinizde haklısınız zararı olabilir kimse faydasının olduğunu belirtmiyor fakat 6ml freebase içmektense daha az tüketmek daha yüksek doyum almak varken neden freebase az içip zevkini alma peşindeyim mtl modlarını satıp pod modlara geçen o kadar çok kişi var ki onlarında sebebi saltın verdiği doyumu almaktır eminim 12 mg free baseyi içtiğimde etkisini hissetmiyorum bana yeterli gelmiyor kişiden kişiye göre değişebilir bu dediğiniz gibi
Salt nbase kullananlar diye başlık açtım salt nbasenin zararları diye başlık açmışım şeklinde yazmanıza anlam veremiyorum salt nbase içenlerden sadece tavsiye istiyorum hangi nbaseyi denedikleri hangi salt nbase kullandıkları hangilerinde doyum yaşadıkları benim için önemli okadar çok seçenek varki karar veremedim
Saltın zararını bende hissettim 50 mg 4 ila 6 ml arası içtiğim zamanda oldu 35 mg 2 mle günlük düşürdüğümde çok güzel doyum sağlamıştım ve rahatsızlık yaşamadım maddiyat açısından orijinal diye satılan likitler şahsen bana fazla gereksiz pahalı geldiği için freebaseye geçtim fakat doyumu alamıyorsam gereğinin olmadığını düşünüyorum bu şekilde yüksek nikotinli free basenin salt kadar zararı olduğunu ikisininde aynı zararı verdiğini hissediyorum fakat biri doyum veriyor biri vermiyor
Sigarayı ben elektronik sigarayla bırakmadım kendi irademle bıraktım sonrasında ayda bir iki nargile kurulumumu yapar içerdim keyif için o kadar böyle bir yıl geçirdikten sonra pod modlarla karşılaştım Buharlaması ve verdiği hissiyatı beni tatmin ettiğinden dolayı pod modları sevdim kocaman revenger modu taşımak için zamanında kendisine özel çanta bile almıştım podmodlar gayet iyi cebe at gitsin yaklaşık 5 aydır caliburn kullanıyorum ne sigara arıyorum nede arada bir nargile kurma ihtiyacı duyuyorum içimi güzel olan hafiften boğaz vurumu ve doyum sağlayan salt nbase kullananların yorumlarını bekliyorum arkadaşlar yardımlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ediyorum

Alev ve ilke kimya nikotin oranı ile satış yapıyor. Diğer firmalarda tuz oranını yazıp daha düşük nikotin oranlı nbase satanlar oldu. Hepsi ifşa edildi. İsim isim sayamam şimdi ama ucuz diye tercih edilen yerlerdi hep.
Siz halodaki nakeddeki 50mg/ml oranı yakalamak istiyorsanız kullanacağınız aroma orani kadar yüksek oranlı nbase almalısınız. Bazı firmalar bu oranda nikotinli ürün satmıyor. Mesajla iletişime geçip örneğin yüzde 20 oranlı likit yapacağınızı ve bu sebeple size 62.5mg/ml saltbase lazım olduğunu anlatırsanız satarlar.
Chemnovatic , aroma ile tüketimde pamuğu belirgin şekilde hızlı kirletiyor. Hiliq alın salt b olarak. Vg pg merck seçin.
Chemnovaticde nikotinin plastigimsi çirkin kokusu da daha belirgin . 55mg olarak yanyana koyunca dahi chemnovatic daha koyu renkli görünüyor.
Bu arada üçkağıtçı diğer firmalardan alacaksanız da şu oran tablosu chemnovatic için geçerlibrandno35-salt-b-nicotine-800x800.jpg

IMG_20200714_012408.jpg
Chem salt-B
Parantez içindekiler gerçek nik. değeri.
Parantez dışı nik+tuz toplam değer.
Bağlanma oranı yaklaşık olarak %57 nik + %43 tuz (benzoik asit)
Not: Tablo alıntıdır. (İ.Kim.)
Not 2: chem salt-B'yi salgının ilk günlerinde tedarik etmiştim, ne olur ne olmaz el altında bulunsun diye. Bir de minifit. Aromasız kullanıyorum salt"ı.
@Gabamarul üstadın bahsettiği plastik tadını ben almadım (muhtemelen benim aldığım sonraki partidir.) Rengi koyu evet. Salgın sebebiyle dışarıya çıktığım zamanlarda alıyorum yanıma. Cebimde rahat taşıyorum, çok kolay dezenfekte edebiliyorum.

Son düzenleme:
Ben araştırmam gerekenleri araştırdım okumam gerekenleri okudum gereken bilgileride kendimce ulaştım kullanıp kullanmayacağım şahsi fikrimdir siz ise satış stratejinizi burdan sağlamaya çalışıyor gibisiniz yanlış yoldasınız saltı pis kötü öcü diyip salt satma çabanızda bu amaca uygun olduğunu gösteriyor zaten Bence siz kendinize ya yeni satış danışmanı edinin yada satış yapma stratejinizi farklı yollardan öğrenmeye çalışın yanlış yoldasınız zannımca tabiki buda sizin tercihiniz

Amcamda içme oglum o kadar dedi dedi ama geçen gun 6 sise rakiyi koltuguma verdi gonderdi:)
Aslinda sektorde her satıcının tavsiyesi vardır ama ķısa mesajlar bazen çok şeyi anlatamıyor,iletişim arızası yaratiyor. @Gastly PRemium hocam sizde gece gece olmasa bile yarın musait olunca benzoik asitin yarattigi tahribatla ilgili detaylı bir inceleme yazarsaniz bizde faydalanalım.
Zaten salt kısmı tereddutle yaklasilan bir alan ,o yuzden her ekstra bilgi cok faydali olacaktir.

Hani saldırgan yazma gibi bir durumum yok öyle algıladığnıza üzüldüm yardımınız için teşekür eder hayırlı kazançlar dilerim sizlere

Commercial üyelerimizin kendi iştigal konularıyla doğrudan alakalı bu tür konularla ilgili Commercial hesaplarından yorum yapmaları yasaktır. Bu nedenle ve maalesef bazı mesajlar silinmiştir.

Majestic bio salt 50(28) 50/50 sek içimde boğaz vurumu nikotin gayet tatmin edici gerçekten çok beğendim kokusuz tertemiz bi nbase oldu benim için salt nbase kullanmak isteyenlere tavsiye ederim 2 ml günlük tüketimimi ayarladım ve böyle devam edeceğim free base macerasına hiç gerek yokmuş ????

Son düzenleme:
saltbase konusunda en çok yardımı senden aldım hocam teşekkürü borç bilirim???????? Elimdeki 2 aya yakın tutar 2 aya çıkarsa neden olmasın onuda deneriz salt b gerçekten çok güzel doyum sağladı ve boğaz kuruluğumda baş ağrımda yok çok beğendim tekrar yardımın için sağol ustam

Hocam ister salt kullanın ister free nbase hedefiniz sizi ateşliden uzak tutacak tatmin seviyesi olmalı. Sizi tatmin eden bir seviyeden sonra yavaş yavaş nikotin oranını azaltmayı deneyin. Ben 15 mg ile başladım şu anda 6 mg mtl tüketiyorum. Hatta 5 diyebilirim çünkü 6 mg nbase e %10_12 aroma ilave ediyorum. Yavaş yavaş ... sakin sakin.... tatlı tatlı...

Kokusuz tadsız uzun süre kullanıma müsait olması sebebiyle Merck içerikli ürünleri tavsiye ederim, mümkünse aroma yönünden başat olan ama boğaz vurumu yönünden zengin olan atomizerler ile kullanılınca çok keyifli oluyor ????

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt