Dernekler SBTV | FENERBAHÇELİLER Derneği

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Azizim bir Trabzonsporlu olarak ben bu karın ağrısının sebebini biliyorum sen nasıl kaçırdın.:)) Zamanında bu Digitürk te iken Aziz Yıldırım Bunun o programdan ayrılmasına vesile olmuş ve ona çok yüklenmişti yaptığı yorumlardan sebep.

O gün bugündür 2011 de Aziz Yıldırım Fenerbahçe Davaları görülürken de aleyhinde çok beyanat vermiştir.
Yine ogün bugündür Fenerbahçe kimle oynasa karşı taraftan bakar olaya.
Rıdvan 'ın ters versiyonu yani:)

Vedat Muriqi'nin Attığı Golün Hakem Tarafından Ofsayt Sayılmasını Müteakip, Trabzonspor Yedek Kulübesindeki Malzemeciler Dahil Hepsinin Birden Tribünlere Dönüp Yalvarmaları TÜRK Futbol Tarihinin Unutulmaz Anları Arasında Yerini Almıştır.

Esenlikler.

2016 Yılında Vodafone Park ve Maçka Demokrasi Parkı Saldırısında ''ŞEHİT'' Olan Arkadaşlardan Sonra İyice Soğumuştum Futboldan İlk Defa Bugün Bu Maçı İzledim İzlediğime Pişman Oldum Bence İyi Oynadık Normalin Üstünde Bir Çaba Vardı Nitekim Benim Görüşüm Vedat Muriqi'nin Yanına Eş Değer Ya da Üstün Bir Forvet Daha Bulunması Lazım Önümüzdeki Sezon Bu Sağlanırsa Fark Yüksek Derecede Hissedilir Diye Düşünüyorum.

Kusura bakmayın hocam bence forvet falan lazım değil bir Damat beyde biz bulursak.
Vedat ın tertemiz golüde verilir Gustavonun şutunda elle kesilen topa penaltıda verilir maçıda kazanırız. Doblo parasına futbolcuda alırız borçlarımız da kapanır.
Damat lazım Damat

ce794243-759d-4271-a3b8-a6f4e42724ad.jpeg

................!??*****!!!! *.............!!!!!....**!!!!!**........................................

Son düzenleme:
Trabzon'un 2. g
İyiymiş gerçekten:) Youtube'da varsa bulup seyredeyim. Kısaca futbolu da bitirdiler,dostu, arkadaşı, vatandaşı birbirine düşmen ettiler. Her maçta ayrı bir hata yapıyorlar, insanları birbirine sokuyorlar. Adilane yönetilen tek maç yok artık. Buna Fener maçları da dahil; futbolcular formsuz, hakemler daha da formsuz.

fenerbahce-yonetimi-basin-aciklamasi-yapacak-1428320690.jpg

KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak dünden itibaren sistematik şekilde gündeme getirilmeye çalışılan, kulübümüz ile hiçbir ilgisi olmayan ve de asla tasvip etmeyeceğimiz bir konu ile ilgili açıklama yapma sorumluluğu doğmuştur.

Öncelikle belirtmek isteriz ki; Kulübümüzün tarihi boyunca tüm bireylerin farklılıklarına her daim saygıyla yaklaşmaya hassasiyet gösterilmiştir.

Üstelik sıkıntılı bir dönemden geçen Türk futbolunun, belki de en parlak yönlerinden biri; Avrupa futbolunda sıkça gözlenen ırkçılık sorunun, ülkemizde yaşanmadığı gerçeğidir.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak; her tür ayrımcılığın, ırkçılığın karşısında duran, toplumsal cinsiyet eşitliğine dair bayrak taşıyan bir sivil toplum kuruluşuyuz. Toplumumuzun tüm fertlerine din, dil, ırk ve renk ayrımı gözetmeksizin saygılı olmayı bir Fenerbahçelilik değeri olarak kabul ettiğimizi vurgulamak isteriz.

Sonuç olarak; Kulübümüz, yaşandığı iddia edilen ırkçılık davranışlarının kesinlikle bir tarafı değildir. Maalesef rakibimiz Trabzonspor’un bu konuya dair yaptığı açıklamada ‘Fenerbahçe maçından sonra’ ibaresi kullanması sebebiyle adımız ilgisiz bir şekilde konuya dâhil edilmiştir.

Sosyal medyadaki bazı hesapların kabul edilemez ırkçı söylemlerinin, milyonlarca taraftarı olan Fenerbahçe ile bağdaştırılmasının amacı son derece açıktır.

Bu zihniyet, Fenerbahçe’ye zarar vermek isterken, bu gündemi camiamız ile bağdaştırarak Avrupa basınına servis edip, aslında ülkemizin itibarına zarar vermektedir. Bahse konu suçlamanın gerçek dışı olduğundan emin olmakla birlikte, konunun takipçisi olacağımızın da bilinmesini isteriz.

Konunun bazı kesimler tarafından sistematik bir şekilde Fenerbahçe ile bağdaştırılmaya çalışılmasından, Avrupa kamuoyuna da Fenerbahçe odaklıymış gibi servis edilmesinden duyduğumuz rahatsızlığı tüm kamuoyunun bilgisine sunarız.

Saygılarımızla,

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Adsız.png

GMG Kırklarelispor 0-3 Fenerbahçe

Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçında Kırklareli Atatürk Stadı’nda, GMG Kırklarelispor’un konuğu olan Futbol A Takımımız; 44 ve 52.dakikalarda Mevlüt Erdinç ile 57.dakikada İbrahim’in kendi kalesine attığı golle mücadeleden 3-0 galip ayrıldı.

Müsabakanın ikinci yarısında oyuna dahil olan yeni transferimiz Simon Falette, böylece Fenerbahçe formasıyla ilk maçına çıkmış oldu.

Olumsuz hava koşullarından dolayı zaman zaman her iki takım oyuncuları zor anlar yaşadı.

Tur için avantajlı bir skor alan Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde ikinci maçını 11 Şubat 2020 Salı günü saat 20.30'da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynayacak.

Feci yediler bizi bu akşam... hakeme sallayanlara sinir olurum ama bu hakem sallanmayacak adam değil. Rezaletti...

1,918Konular
128,583Mesajlar
9,858Kullanıcılar
ExperialSon Üye
Geri
Üst Alt