Dernekler SBTV | FENERBAHÇELİLER Derneği

Ya bu hakemlerle bu lig bitmez. Ligin kaderini hakemler tayin ediyorlar. Tebrik ederim bu akşam işini güzel yaptı

Başkanı bekliyoruz bakalım bugün. Essin gürlesin artık. Yetti gari..

Adsız.png

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası’nda Yarı Finale Yükseldi!

Fenerbahçemiz, Ziraat Türkiye Kupası çeyrek finalinde eşleştiği GMG Kırklarelispor’u eleyerek yarı finale yükseldi.

İlk maçı deplasmanda 3-0 kazanan Takımımız, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde konuk ettiği rakibini Mevlüt Erdinç’in 50. dakikada kaydettiği golle 1-0 yendi ve adını yarı finale yazdırdı.

Takımımız sahaya ‘Türk futbolu için uyanma zamanı!’ yazılı pankartla çıktı.

Öte yandan yeni transferimiz Simon Falette, Fenerbahçe formasıyla ilk 11’deki ilk maçına çıkmış oldu.

Futbol A Takımımız, Ziraat Türkiye Kupası yarı finalinde Trabzonspor-BŞB Erzurumspor eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak. Yarı final ilk maçları 3-4 veya 5 Mart 2020, ikinci maçları ise 21-22 veya 23 Nisan 2020 tarihlerinden birinde oynanacak.

eaca5963-16ec-474e-a0e9-9340c9375ea2.jpg
ceca9b1a-0768-4ad8-ac7e-6298946f82a1.jpeg

7.jpeg
6.jpeg
5.jpeg
1.jpeg
9.jpeg
8.jpeg

TARAFTARLARIMIZDAN TFF’YE PROTESTO YÜRÜYÜŞÜ

Son haftalarda Fenerbahçemiz aleyhine yapılan hakem hataları ve uğradığımız haksızlıklar taraftarlarımızın tepkisini çekiyor. Yüzlerce taraftarımız, Türkiye Futbol Federasyonu'nun Riva'daki binasına giderek çifte standart taşıyan TFF uygulamalarını ve hakem kararlarını protesto etti.

İstanbul'un çeşitli noktalarında toplanan çok sayıda taraftarımız, otobüslerle Riva'daki Türkiye Futbol Federasyonu binasına gitti. Yoğun katılımla gerçekleşen organizasyon saat 15.00’ te başladı. "Fenerbahçe düşmanlarını yeneceğiz" pankartı açan taraftarlarımız sloganlar atarak Fenerbahçemize karşı yapılan haksızlıklara karşı tepkilerini dile getirdi. Yoğun güvenlik önlemleri altında yapılan protesto yaklaşık 1 saat sürdü.

Aytemiz Alanyaspor maçında sonuca etki eden hakem hatalarının bardağı taşıran son damla olması üzerine gerçekleşen organizasyonda taraftarlarımız, son dönemde Fenerbahçemize karşı gösterilen sistematik yaklaşımın sona erdirilmesini istedi.

Basın açıklaması yapan taraftarlarımız Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, Yönetim Kurulu üyeleri ve kurulları istifaya davet etti. Taraftarlarımız hakem hatalarından kaynaklı puan kayıpları yaşadıklarını belirterek adalet isteklerini yineledi.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bu sonuçla sezon bitmiştir emeği geçen herkesi Allaha havale ediyorum.
Standart haftaya gs maçı çıkacak bi galibiyet ve camiayı avutma yolları
Çok ciddi şekilde yönetim,teknik ekip, fubolcular hatta hatta taraftarlar şapkamızı önümüze koyup bir şeyleri değiştirmemizi gerekiyor.

Taraftar olarak napalim. Çöpleri aldılar geldiler ligde kalma mücadelesi verdiler bişey demedik transfer yapamıyoruz para verin dediler donumuza kadar verdik transfe yapamıyoruz yinede dediler eyvallah dedik daha ne verelim acaba ne yapalım önerin nedir. Ali Koç yönetim ve Ersun yanal defolup gitsin bu takımın başına sokaktaki bir fenerbahceliyi başkan yap teknik direktör yerinede bitanesini getir taraftardan en kotu bunfutbolu oynar zaten en azından sol açıkta Tolga yi oynatmaz defansta jailsona yer vermez

Taraftar olarak daha verebilecek bir şeyimiz yok maddi manevi Fenerbahçe ye ve yönetimine verilmemiş destek verildi.
Taraftar olarak bu takımın başına Ersunu bizler getirdik Ali Koç u taraftar çok istedi ama Ali Koç u getirirken Aziz yıldırımı yedik bunu yapmıyacaktık.
Her insanın protesto hakkı vardır biz bunu yapamadık yaptığımız zamanda hain olduk taraftar olarak bizim düşümmemiz gereken şeyler bunlar.
Unutmayın zamanında tesis basarak topçu adam etmiş taraftarlarız biz. Şimdilerde çok romantik davranıyoruz.

Onda bunda suç aramaya gerek yok hocam. Suçlu ve lobi olayları gayet belli. Adil bir lig mi oynanıyor sizce bu sene? Damattan tutun diğer tüm kabinelerdeki godamanlara kadar hepsinin ilk ve ikinci seçimleri belli.
Yönetimin ben sonuna kadar arkasındayım. Varız yarın takımı çekiyoruz desin yine arkasındayım.

Adil Rami.jpg

Futbolcumuz Adil Rami ile karşılıklı anlaşmaya varılarak, oyuncunun sözleşmesi feshedilmiştir.

Kendisine bundan sonraki kariyerinde başarılar dileriz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Ersun Bey' e de bundan sonraki kariyerinde başarılar dileyebilsek!

Raminin bundan sonra kariyeri olur mu ki ? :D Dünya kupasını aldıktan sonra bi tarafı kalktı. Dünya kupası kadrosunda da sırf dayanıklılığı sebebiyle kadrodaydı. Yoksa Valencia dan sonra zaten kariyeri bitti.

Ali koç yada ersun yanalın gitmesini ben açıkçası şuan istemem. Birazda finansal olarak hareket alanımızın kısıtlı olduğunu düşünürsek yine iyi transferler yaptılar. Bir kaç transfer hariç tabi. Ersun hocanın istediği kadro çok da sağlanamadı. İkinci forvet olarak mevlüt nedir allah aşkına bi tarafını kaldıramıyor, top kontrolü yok, adam eksiltemiyor ne yapayım ben böyle forveti. İlk yarı yatan mosesin inter de şuan neler yaptığını görünce delleniyorum. Garry için hele ne desek az. Yerli Alper potuk benim gözümde. Bir türlü sahalara dönemeyen hasan ali. Stoper oynayan adam defansif orta saha(jailson), sol kanat oynayan adam orta saha(tolga ciğerci), sol bek oynayan adam sağ kanat(dirar). Devşirme bir takımla şuan bulunduğumuz sıralamaya bence sevinelim. Bazen yönetimde değilde futbolcuda da hata aramak lazım renkdaşlar. Hepimiz izliyoruz görüyoruz. %75 topa sahip olma istatistiği ile yeniliyor bu takım. Hep aynı taktik tutmuyor ersun hocam!!! Düşme hattında olan takım bile oyun anlayışımızı çözdü 2 topa gol yer olduk. Sezon sonu şampiyon olamazsak ersun gidici ama ali başkanın şampiyon olmadan gideceğini hiç sanmam. Hakkımızda hayırlısı. Kişisel görüşlerim tabi. Çok doluyum bu konuda :D

Başka Yerlere Çekmek isteyenler çıkabilir, çıksınlar, çeksinler fark yapmaz.
Demem o ki Sittim Sene Bizi Şampiyon yapmazlar, Yaptırmazlar.
Diyeceksiniz ki, o zaman Hakemi'de, Diğer faktörleri'de Yensin şampiyon olsun. Yendirmezler Kardeşim, Yendirmezler

Edit: Çok Sevenimiz Var Ya Hani O Yüzden.!

Son düzenleme:
Abicim hem dediklerine hak veriyorum çok güzel söyledin. Hem de bir şey demek istiyorum izninle.

Şu takımın bitiriciliği şuan ki halinden biraz daha iyi olaydı emin ol ilk ikideydik. Ben kafadan Ozan tufanın, krusenin, vedatın, rodrigesin 15-20 golü kaçırdığını hatırlıyorum. Ben bu sene şampiyonluğu unuttum, beklemiyorum artık.

Haklısın Katılıyorum Sana ama Ben Bize Yapılan Operasyondan sonra Hiç Şampiyonluk Beklemiyorum. yıllar geçti Hala Yargıtaydan ses seda yok.
dava'yı bozdu, yeniden görülmesine karar verildi, belki bizim için daha iyi olaacak, ama yıllar geçti hala bir sonuca varılamadı, tepemizde bir balyoz gibi bekliyor(bekletiyorlar)

1,892Konular
128,235Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt