• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Sek N-Base Kullanıcıları Kulübü

İoi-basf-sieg kullandım mtlde sert geldi tabi atomizerinde etkisi vardı.
ioi-ineos-sieg kullandım mtlde sevdim ama dlde çok şekerli geldi resmen ağzıma akide şekeri yiyorum gibiydi
Merck-merck-merck kullanıyorum şimdi. Mtlde içmedim ama dlde çok çok hafif tatlılık mı desem böyle naylonumsu bir tat mı desem öyle bir tat var.
sırada carlo-merck-merck, merck-bio-merck, carlo-bio-merck deneyeceğim. Benim aradığım DLde şekersiz ve ağızda kötü bir tat bırakmayan nbase bulmak

Carlo-oleon pg-sieg nic kombinasyonu ile 4 yıl sonra sek nbase ye geçtim. Diğer podda ise varla yok arası realcig kullanıyorum. Aroma oranı sanırım 0.5ml bile değil. Bir dahaki siparişimi 3C olarak geçeceğim.

Ben 3 chemcilerdenim
9 mgsi sarma tütünden iyi vurur , rakı masasında yanımızda eş dost sigara bile içse eksik hissetirmez.
Nikotin muptelezi merc vb 15 nic ve üzeri içenleri 12 ile bile ben nikotini hissetiyorum dedirtir.
Not:Bazı buhardaşların alerjik sorunlarında çarpabilir.Yatırım veya kullanım önerisi değildir.
Sadece daha az nikotinle alerjik etmenler dışında gerek ekonomik , gerek psikolojik olarak kişisel görüşümdür.
12 mg mercle siz hiç çarpıntı yaşadınız mı ? :)

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ben Steam Engine sitesinden yardım alıyorum bu konuda.28 ga için, 2.5mm ve 6 tur yaklaşık 1 ohm'a tekabül ediyor.Önerdiği watt değeri 11 watt.Eğer sizde 28 ga tel ile kurulum yapıyorsanız, 15 watt fazla geliyor olabilir dediğiniz gibi.Steam Engine'de önerilen watt değerinin yaklaşık %50 fazlası ile kullanıyorsunuz.

Telefonun kamerası çok kötü olduğu için fotoğraflar net çıkmamış.Pamuk çok az kirlenmiş.Görülen siyahlığın neredeyse tamamı tel üzerinde biriken tortu.

Şeker tadı olmayan 3 bileşen arıyorum. Nötr yada en yakını. Sek nbase yuketen arkadaşlarını desteklerini beklemekteyim. Birde mümkünse kolay ulaşılabilir olsun ????

Bio pg hariç baselerin çoğunu denedim. (3C dahil)
Carlo Merck Merk kullanıyorum uzun zamandan beri.
Carlonun alternatifi Wilmar Vg. Base vurumu yüksek olsun istediğimde Basf Pg.
Merck nik Sig nik ten daha iyi geliyor bana nötr konusunda.
Önerim CMM veya WMM

Ayrıca güvenilen bir firmadan almanı tavsiye ederim. Aynı markayı kampanya var ucuz diye başka firmalardan aldığımda bile değişti içimi.

Son sözüm
Denemeden kendi damak lezzetine göre olanı anlayamazsın. Bizim yorumlarımız hep kendi içim keyfimize göre. :)

Hocam ben nikotin doyumunu arttırmak için yani içtiğimde doyurması için nasıl bir yol izlemeliyim ama aynı zamanda boğaz vurumu artmasın. Nikotin miktarı artınca boğaz vurumu artıyor ama doyuruculukta artıyor. birde 3C’de o naylonumsu tat var mı?

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt