Değerlendirme Sensei Vape Değerlendirme, Soru-Cevap

hocam selamlar ben de ürün almayı planlıyorum fakat içimde bir kuruntu var güvenemiyorum olmuyor ya

Aradığın ürün listesinde var ve fiyatida sana uygun geldiyse al geç, bız kefiliz. Sen doğru araştırmayı yapıp doğru cihazi seçtiğinden emin ol yeter.

hocam size güvenesim geldi ya novo 5 düşünüyorum puff kullanıyodum 2 yıldır şimdi elektroniğe geçmeyi düşünüyorum 35mg salt düşünüyorum sizce doğru gidiyo muyum hiç bir bilgim yok

senseivape ten alışveriş yapıyım mı kefil misin hacım çok korkuyorum ya

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ürünü kargodan teslim aldıktan sonra;
Ürünün kargo poşetini açmadan önce videoyu başlatıp, ürünün ilk denemesini yapana kadar video kaydı almanız takdirde, oluşacak herhangi bir kusurda; video kaydı şartıyla, her türlü sorumluluğu kabul etmekteyim. Ancak video kaydı olmak şartıyla. Ben burada
Helalinden ürün satıp paramı kazanmak için tedarikçiliğe ücret veriyorum. Forumda yeni tedarikçi değilim eskilerden bilirler (çokta eski değilim ama 1 yıl oldu sanırım)
Forum üzerinden onlarca satış yaptım ve bu konu altından göreceğiniz üzere de onlarca referansım mevcut.
İçinizi daha nasıl rahat ettirebilirim bilmiyorum hocam.
Ancak dediğim gibi alışveriş süresince ve ürünü kullanım süresinceye kadar, her türlü vakitte ve her Türlü konuda yardımcı olurum.
Hayırlı günler.

Dediğim gibi cihazdan eminsen yapıştır geç. Coilini kartusunu arastir temini kolay olacak mı falan iyice oturt kafanda. Tedarikçi arkadaş güvenilir o konuda şüphe etme önemli olan cihaz.

Ben de forumda yeniyim birkaç hafta oldu sadece ,kendisi ile alışveriş yaptım gayet ilgili bir satıcı, ben de kefilim içiniz rahat olsun. Aldığım atoyu bugün kargoya verdi geldiğinde fotoğraflarıyla beraber bol övmeli bir değerlendirme yapacağım.

@kbman
xros çok övülüyor, xros alabilirsin benim aklıma xr maxta ama arkadaşlar istemedi şimdilik, gitsin vozola 600 versin haftada 2-3 kere valla uğraşamam artık
sen satıcıyı dinle, sattığı malı bilirler bizim önerilerle kalma, hee bak caliburn de olur
likiti de @Likit Merkezi ve @oopslikit arkadaşlardan alabilirsin

İlan Güncellenmiştir
🆕Yeni ürünler listeye eklenmiştir
Fiyatlarda değişiklik yapılmıştır
Keyifli Buharlar 💨

Uzun zamandır rba atomizer arıyordum dead rabbit v3 reddit ve yabancı forumlarda bol bol övülen bir atomizerdı fakat hiçbir sitede satılmıyordu satılsa bile pek güven vermiyordu, tek bildiğim forum esfvape idi onların da müthiş moderasyon yetenekleri sayesinde Ağustos 2023'den beri üye olmama rağmen hala hesabım onay alamadı. Neyse fazla uzatmamayım sonunda bu foruma denk geldim ve @SenseiVape de ürünün satıldığını gördüm fiyat olarak da gayet uygundu. Kendisine sorduğumda maalesef sadece purple kaldığını öğrendim ben de özellikle matte black rengini isiyordum, canım sıkıldığı bir günün ardından kendisinden "eğer isterseniz istediğiniz rengi getirtebiliriz hocam" mesajını aldım. Ürün teslimatı için 2-3 hafta beklemem gerektiğini belirtiyodu ki benim için hiç sorun değil o kadar bekledim üç hafta daha beklerim dedim. Daha sonra bana satış kartını doldurttu orda da teslim süresi 2 hafta yazıyordu. Peki ne oldu, ürün 1.5 hafta da elime ulaştı. Benim için mükemmel bir alışveriş oldu aşırı ilgili her sorunuza cevap verir ve çok hızlı bir satıcı kendisini herkese öneririm çok teşekkürler @SenseiVape .

IMG_20240507_132739.jpgIMG_20240507_135318.jpgIMG_20240507_140006.jpgIMG_20240507_140423.jpg

Merhaba hocam
Öncelikle ürününüzün sapasağlam elinize ulaştığına çok sevindim.
Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuzdur.
Elimden geldiği kadar her türlü konuda herkese yardımcı olmaya çalışıyorum
Ve önemli olan şey,sadece para değil , bu mesajı almak emin olun beni bir hayli mutlu ediyor.
Keyifli, sağlıklı, mutlu Buharlar 💨

- Bi2hop Top Refill Kit
- Bi2hop yedek tank
- Kylin M Pro
- VandyVape Mesh Coil
- VandyVape M Coil pamukları
- RS352 drip tip

@SenseiVape sağ olsun, bu ayın oyuncakları bunlar :) Hediye için de çok teşekkür ediyorum.

IMG_20240508_170330_516.jpg

Smok Mag Solo Mod ve Geekvape Zeus X için çok teşekkür ediyorum🙂 ,daha önceden de alışverişim olmuştu gerçekten güvenilir bir satıcı.
Geriye kaldı likitler, onlarıda aldıkmı tamamdır👌🏼IMG_2871.jpeg

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt