Sihirli Grup Sihirli Nostalji... İlk Göz Ağrınız Hangisi?

2014’te silicalı kalem tipi zımbırtılardan hacılamıştım bir arkadaştan. Olmadı tabi.
2015 sonu ali ağamdan bir adet joyetech aio ve 5li SS coil almıştım. Ondan 5-6 ay sonra troy+pico uzunca bir süre bu setup’ı kullandım. Ardından, pico+expromizer v2.1 daha sonra pico sabit kalmak kaydıyla, Spica v1, troya s sonrasını zerre hatırlamıyorum, kimler geldi kimler geçti. Şuan Aegis Solo + Dvarw MTL ile devam ediyoruz. Dvarw durulmamızı sağladı sağolsun :)

2015 yili Hangi ay hatırlamiyorum tam ama aralik olma ihtimali yüksek kanger protank ile basladim bu maceraya tabi o zamanlar bu olay hakkinda en ufak fikrim yoktu
Bu mu len elektronik sigara bende bayağı sigaraya benzeyecek beklentisi tabi ????????????
protanki verdim birine batarya ile beraber
sonra bir arkadas vasitasiyla evic ve tron aldik bu da sarmadi beceremedim meşakkatli geldi vazgectim atomizerini çöpe attım modunu yine verdim birine sonra bir umut biraz arastirma
Subtank,troy rda derken mevzu buralara kadar geldi
Tadini keyfini bilmeden alip attigim naturalari hazir likitleri saymiyorum bile
Simdi düşününce cok sabirli adammisim ben yauuuwww
Ne mücadele vermişim kendimle
Seviyorum seni kendim ????????????????
Su an elimde iki vtc mini bir swag berserker v1.5 mini majör v2 kf v3 mini var
Ne bu benim minilerle alip veremedigim ????????
????????????????

ilk kitim biansi imist 1100 Mah idi. 2012 Aralık ayında aldım, 2013 Ocak ayında elektroniğe başlamıştım. İkili seti İrlanda üzerinde 55 avroya almıştım.

97381.elektronnaya-sigareta-biansi-imist-1100mah-starter-kit.500x0.jpg

Daha sonra uzunca bir süre cartomizer kullanıştım.
Şimdi ise Venvi Baby Ness Mod ve Penodat ato ile takılıyorum.

2016 da Ego One ile başladım
Sırasıyla
Pico set
Pico+Serpent mini+ Gemmini rta
Asmodus Minikin + Ammit Dual+ Blitzen+Peerless RDA+Drop RDA
Sonra keskin bir dönüşle tekrardan
Pico+Troy M
Pico+Spica Pro
Pico+Majör 1.1
Tesla+Troy Lv2
Asmodus Clossal+ Expro V4

Olarak devam ediyor bakalım nereye kadar.

2014 yılında Evod'lar ile yarım yamalak başlamıştım. 2016 yılında Ego Aio almıştım, ondan kısa süre sonra da Pico Kit almıştım :) Üstüne Naitulus alarak devam etmiştim. Komple ateşliyi bırakmam da Nautilus ile olmuştu. O günden beri de içmiyorum :) Foruma girdikten sonra ise yani ESF'ye gelsin modlar-atolar olmaya başladı. Önünü alamadım hatta, sonra bir ara baya bir abarttığımı farkettim, hafiflettim biraz evdekileri ama fayda etmedi, yine mod-ato dolu ev.

Direk olarak yoğun kullandığım bir atomizer - mod ikilisi yok ama max 3 tane setin olcak, seç deseler sanırım;

..............

error veririm, seçemem :D

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Çok iyi bilirim :D hshshshshs
Pico kit tabikide başlangıç olarak. 1500mah panasonic pil ve hexocell almalı bir likit ile 330 liraya almış kız arkadaşım. Öyle başladık. Sonra gelen giden çok oldu tabi. En son işte bir pico x ve majörv2 aldım. Klasik dvarw dan şaşmam her zaman doludur tankım :) yuvarlanıp gidiyoruz. İlerki aylarda kadroya bir de spica pro eklemeyi düşünüyorum tütünlü likitlerde efsaneydi denerken aşık etti kendine. Denemelere devam ama sebebi forumlar. Valla forumlar. Gaza getiriyoruz birbirimizi :D pico+troy yada ida rda neyimize yetmiyor halbuki. Köşeyi dönersem bi dico mini alıcam ama :D yine forum yüzünden :D

benim hikaye yeni başladı sayılır 2019 1 haziranda gözümü karartıp doğubanka gittim puma 200w üstünede 2gün önce sattığım intake ile başladım 3 ay sonra mtl e geçiş yaptım sırasıyla
berserker v1.5 mini
spica pro
reload mtl
sxmini mx
majör v2
pico
fev17
baktım tutamıyorum gidiyor bende intake den başladım satmaya bakalım 1 hazirana kadar teker teker satıp bırakma niyetindeyim ama bırakmadan aegis solo ile ion v2 de almak istiyorum bakalım nasıl olacak

dico alırsam evden dışarı çıkaramayacağım için almıyorum :)
ama hocam alın buhardaşlarda görüp bakınca daha güzel geliyor bana :)
ben psikologa mi gitsem ne yapsam
iyi olan seyleri kullanmak konusunda hep sıkıntılarım var eskimemesi için
pahalıya alınmış giysiler,spor bir araba iyi bir mod gibi

Valla sırf merak dico da. Yoksa bende onu alacak ne para var ne de kalp :D

Ben sana diyorum kadir hocam bizle mi yaşayacaklar kullan gitsin bak kullanınca daha zevkli oluyor :D kılıf kese bişi uydur at cebe gezdir sahil sokak dinle sen beni :D sl class vardı sende naptın evde yatıyor dimi :D

evde yatıyor diye sattım hocam :)
belki şu zamana kadar 4 stabwood geldi evde kullanılmaktan yoruldular satıldılar :)
o arabayıda satacam Lada Niva alacağım eşek niyetine :)
@murcix masada sıkıyor hocam modlar bir süre sonra
o modu çözdüm düşen şuan iyi
ama atomizerde bazı sıkıntılar var o kadarınada şükür
aegis lazım bana sağlam.Yeni bir mod alırsam aegis alcağım sanırım umarım
normalde 2-3 yıldır hep umduğum mod sx q miniydi almadım nedense

onu uzun süre kullandım
arkadaş aldı elimden
hatta şöyle diyeyim denize düşen o güzel modu zamanında aldı kullandı
ama görseli seven sürekli esigara kullanmayan genelde sigara içmeyen bir dostum
neyse o mod sıkmış teslayı aldı benden onu verdi
bende daha hasret gideremeden denize düşürmüştüm :)
tesla özellikle cepte bozuk para ve anahtarla pek çizilmiyor ve acayip hafif
hafif sağlam bir mod isteyene şiddetle öneririm
tam bir yazlık mod, at şortun yada kotun cebine bozuk para ve anahtarın yanına
ama aegis gibi su dayanıklılığı yok

Son düzenleme:
1,892Konular
128,235Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt