Sihirli Grup Sihirli Nostalji... İlk Göz Ağrınız Hangisi?

Mart 2017
Pico + İda RDA ile mtl sek nbase başladım. Yaklaşık 8 ay kadar bu ikiliyi kullandım.
Sonra Troy 1xv3 +Troy M+Troy S aldım
Şimdi 2 adet Pico bir adet Smoant betlaster mini Troy ida ve troy M-S ile sek nbase devam ediyorum.
Bunlara alıştığımdan herhalde başka ato ve Mod alma ihtiyacı duymadım yada hangisini alacağımı bilemediğimden alamadım diyelim.

Sizlere oranla ben daha tazeyim.
O yüzden aşırı nostaljik hatıralarım yok.
10 aylık maceramda ilk 1 hafta Revenger sonrasında Swag kit. Swag atomizerine katlanamayıp Ammit Single aldım.
Ee madem dl denemeye devam, çift vb pilli bir mod arayışına girdim.
Wismec rx2/3 ile beraber merlin mini ve rabies rda edindim.
Son 1 ayımda mtl ye merak salıp,merlin mini yi dtl'ye yakın en küçük hava ayar yüzüğü ile kullanmaya başladım.
Sanirsam önümüzdeki aylarda mtl maceram başlıyor.......
Haydi hayırlısı;)

*Edit: geleceğimdeki ben için not mahiyetinde.

Son düzenleme:
48 yıl ateşli bağımlısı olarak çareler ararken 2017 Ocak ayında tesadüfen BBC belgeselini izledim, Tabi hemen araştırmaya başladım ve google da ESF yi buldum, 2 ay üye olmadan sadece okudum. 2017 Nisan ayı başında üye oldum ve oradan 2.el Tatget Mini aldım, çok beğendim arızalanır korkusuyla yedek olsun diye 3 tane daha aldım. Daha sonra Nautilus atoların tüm serisini 3 er 4er tane aldım. Ne övülüyor ise onu aldım.
7-8 ay sonra Troy ve İda ile sarımlıya başladım.
Yukarıda arkadaşların listelerini görünce kendime çok kızdım. Orjinal clon ne bulduysam aldım denedim. Saymayı listelemeyi başaramadım, o kadar çok ki.

Bu işin iyi taraflarından biri de beğenmediğini bir başkası beğeniyor ve çabuk elden çıkıyor.

Şu anda, ısı modunda Dani, W modunda ML ve Asmodos modlar. Atolar ise Flash, Penodat, Major, İon ve GT3 devamlı kullandıklarım, çekmecede de var birşeyler.
Bir iki mod ve iki üç ato ile devam eden arkadaşlara da imreniyorum hayranım onlara, ben de hala ilanlara bakıyorum ne alsam diye.
Ateşliye geri dönmektense yenilerini almaya devam.

2015 yılında amcam oğlu elinde bir çıbık ???? bir buhar bir bir buhar sorma günde 2 paket sigara içen ben hayretler içinde çöktüm elindekine ???? ee bunun likiti bitti napcaz şimdi ? Direk izmir caddesi amerikan pasajında buldum kendimi, sonrasında esf ile pico ya level atladım ???? taki @cs875 Tolga abeyi tanıyana kadar, bir baktım alaman atolarının içindeyim kayfunlar taifunlar flash lar sonra bir daha durduramadım kendimi, hatta ilan açtığımda ilanıma öm atanlara mesajla ulaşıp aman bu adam al satçı ucuz alıp pahalı satar gibi mesajlar attıracak kadar atomşzer mod geldi gitti ama ticaretinde olmadık e be adam tanırmısın beni arkamdan konuşursun bak gene sinirlendim şimdi iki fırt çekecem yeni davarımdan ???? lafı açılmışken söyleyim takmıyorum artık bu camiada onlardan çok var, benim için her yeni atomizer her yeni mod yeni heyecandır alırım aldığımdan ucuza verirm çoğu zaman en son momentousu 400 tl ye verdim bu ticaretse benden iyisi yok :)) benim işim gücüm buhar, merakımdan alırım denerim gönderirim huyum kurusun yeni bir şey görsem dayanamam :) hani hikayemizi anlatıyoruzya buda bir parçası aklıma gelmişken söyleyim dedim, işin özü 5 yıldır buharlarım kanser hastalığınıda yaşadım 2007 de genede uzaklaşamamıştım ateşliden önce amcam oğluna sonra tüm buharcı dostlarıma kardeşlerime teşekkür ederim bu yolda çok kişinin kafasını ütüledim, bu aralar @CmZ üstad ile dvarw konusunda bol bol mesajlaşıyoruz sağolsun eksik olmasın, bu camiada adam gibi adamlar hiç de az değil hepsine kucak dolusu selamlar...

Son düzenleme:
2016 yılının son aylarında aliden bir pico sipariş verdim (bu işlere yeni başlayan bir abinin tavsiyesi ile) 45 gün bekledim baktım gelmiyor.

Hemen amerikan pasajından bir pico kit aldım bu sürede forumu tesadüfen buldum üye oldum okuyorum araştırıyorum , benim ali siparişi 65. günde geldi onu sattım daha sonra kendi picomu da sattım , sonra tarot pro ile bir kaç dl ato kullandım 1 yıl boyunca , sonra expro 2.1 ve vt75 nano aldım ve uzun süre onu kullandım sonra bir penodat aldım.
Geçenlerde ikinci setup olarak mirage ve orj.menelaus aldım şimdi bu iki takımı değişimli kullanıyorum.
E-cig e başladıktan 1 ay sonra evyap likite başladım 3 yıldır evyap :)

2018 haziranında çoğu ilk başlayan gibi revenger x ile başladım 6-7 ay kadar hazır coilli olarak kullandım sonra bi tane mad dog rda aldım üstüne telleme pamuklamaya iyice alışana kadar bi 3 ay ikisini birden kullandım sonra Aliexpressten bi tane Augvape İntake siparişi verdim onu 2 ay bekledim o (bi defa gümrükten döndü) o gelince mad dogu satıp xfkm x diye bi rda aldım o da güzeldi hala revenger x kullanıyordum aynı dönemlerde likitimi de kendim yapmaya başladım, 2019 mayıs haziran gibiydi galiba revengeri sattım tesla nano aldım hazır coilden de tamamen kurtuldum ardından ağustos sonu gibi Digiflavor Aura RDA aldım (tavsiye ederim bence aroması kullanımı çok güzel) sonra 5-6 ay öyle kullandım yine sonra baktım forum ful mtlci ben de mtlye geçeyim dedim pico aldım üstüne mtl ato bulamadım kendi zevkime göre onun üstüne de ammit single taktım şu an Teslada Intake, Picoda Ammit single öyle takılıyorum memnunum da piconun şarjı dayanmıyo bana bi tane daha çift pilli mod lazım bu piconun yerine. Bu arada bilen bilir ilk başladığımdan beri Dlciyim her yerde savunurum Dlyi Forumun Dlcileri olarak çok yalnızız bizi sevin :cry:

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

@seamed hocam elimizden geldiğince :):)

Onun vesilesi ile bir iki kelamda ben yazayım..

Al85 kit ile başladım ardından paranormal 250c (sattığıma pişmanım) blitzen rta, paranormalin üstüne spica pro ilk mtl ato ardından reload rta , diye uzar gider kafa patlatmak istemem :)
Şuanda dvarw ile yola devam 3-5 ato daha var ama haftada 6 gün dvarw 1 gün farklı ato kullanıyorum
Çok insanın kafasını şişirmişimdir. Haklarını umarım helal ederler

1,892Konular
128,235Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt