Sihirli Grup Sihirli Pet Paylaşım Alanıdır ;)

anca resim paylaşın
biri de çıkıp pantera dostum yavru dişi kedi sahiplenmek istiyormuşsun, bende yavru var demiyor
hepinizi kınıyorum
p.s.: samsun içi yavru kedi arıyorum, kedi peşinde koşmaktan yıldım, beyaz kedi tüm mamayı yedi diye yavru kediye üzülmekten de içim parçalandı, hain beyaz pati atıyor bide
p.s.-2: ormana bi baktım ama yavru yoktu, sokakta da denk gelmedik, bi yavru var o da bizi görünce acayip seri kaçıyor...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
üstat şehir dışı almak cidden zor, bu tarafta da ya milletin başından atmak istediği yavrucaklar var ya da cins kedi satışı
bir takım delilere de denk geldim, o kısma hiç girmeyeyim... bende hayvan severim ancak o arkadaşlar klinik vaka artık...

@pantera hocam
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
sağlam sitedir. Çok alışverişim oldu. Sahiplenmek için başvurabilirsiniz. Samsun da var. Ama eğer müsaitlik durumunuz varsa sizden ricam belediyenin barınağına gidip sahiplenmeniz. Köpeklerde mixler en dirayetli hayvanlardır.Kedilerde de büyük ihtimalle aynıdır. Kronik sorunları daha az olur ve daha uzun ömürlüdür. Barınağında yükünü bir nebzede olsa hafifletmiş olursunuz.

hocam teşekkür ederim, ben bir inceleyeyim burayı
eşimin bazı istekleri var bu doğrultuda erkek alamıyoruz, tekire mesafeliyim az evi dağıtır keratalar ama cam balkona ayar çekicem kedi için, satış için üretilmiş cins kedi de ben pek istemiyorum şuan
belediye barınağı var ancak bana yavru lazım, yetişkin kedi gittiği evde strese giriyor hep, evden atılan yetişkin kedi bize eziyet olur ki ben kızım böyle uzuuun yıllar arkadaşlık etsin diye istiyorum kedicik :) misal ben çok arkadaşa gidip kedi baktım, evinden ayrılınca bi haller oluyor kedilere, barınakta doğmuş kedi varsa olabilir aslında, kuma alışması biraz zaman alır o kadar başka da sorun çıkmaz heralde

kedi bulduuuum
ama 3haftalık
annesinden kaç haftada ayrılması lazım bunların?

en sağlıklısı anneden emmesini beklemek 2 ay he annesi yoksa biberonla besleme yapılabilir ama anne varsa dokunmayın.

@Rekkles @tuncay&kedileri
teşekkür ederim, veterinere gittik biz sona
kız ikna olmadı, sorduk en az iki ay dedi o da bize
kum ve kap aldık çıktık
bizde takip etmeye karar verdik kedicikleri, ben yavru kedi maması da götürücem veteriner arkadaş annesinin yediklerinden tadar dedi, anneye de bi kutu wiskas aldım sığırlı kuru mamaya destek
bakalım alıcaz????

bir kere markasız mama aldım ben, çuvalla geldi hatta baya büyük 15kg felan
bazı kediler yemedi
ama purine, friskies, whiskas vb. mamayı daha reddeden kedi görmedim
iyilik yaparken parasına bakamıyorum artık şu ekonomide
ancak bu mamayı sokak kedileri iyi yer derseniz alabilirim, 1.5 friskies en son 120tl felandı fiyat dengesi varsa olur

Ben evdeki kedilerime almıyorum bana kalsa alacamda hatun aldırımıyor yoksa severek yıyıyor hayvanlar
Kapıda veya sokak beslemelerınde lınkdekı mama fırmasından ne düşürürsem onu alıyorum
mamalar taze oluyor gercekden isminin hakkını veriyor mamayı avucunuza koyduğunuzda anlayacaksınız birine kraker diye versen yer koku veya tipinden anlamaz mama oldugunu o derece ;)

1,892Konular
128,233Mesajlar
9,831Kullanıcılar
DaffyDuckSon Üye
Geri
Üst Alt