Sihirli Grup Sihirli Sarımlar

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aslinda bana en uygun atomizerlerden biri fev. Vurum, az yogunlukta aroma, buhar soguklugu. Diger atomizerler degisilik doneminde kullandigim atomizerler. Cok fazla aroma sevmiyorum. Yogun, karisik aroma sevmiyorum. Ama denemeyi seviyorum. Bir likitte uzun sure vakit gecirmeyi sevmiyorum. Gibi gibi. Daginik yazdim biraz ama baska bir zaman toparlarim. ????????

Yazar ecigle ilgili konuyu ele alacakken biri yanında felsefeden bahsetmiş aklı oraya kayınca da meşk-i felsefeye evrilmis konu amma velakin bize bunu da öğretmeye yetmeyecek bu kısacık deginiş
Neyse ben aslını toparlayayim felsefeye bulaşmadan
Soğuk vurumlu az aromalı atolar diyo aslında sanırım galiba heralde diyo aradığım şey dio
Fev kaladenin fev kinde imiş aradığım diyo
Yeni yazmaya başladı zaar ????????????????

Tuhaf ve yavan geldiyse geçiş sürecini yumuşatmak için sardığından bir tur fazla yapıp az da gücü yükselt. Biraz daha keyifli olur. Zaten bir süre sonra alışmaya başlarsın, zaman içinde de alışır bir daha dönmek istemezsin.

Yada bir taktik daha.
Bu bana keyif vermiyor dersen 28 de kalıp bu kez bir tur eksik sar, gücü de biraz düşür. Bu seni ince tele hazırlar

hocam açıkçası çok aroma derdi olan bir insan değilim. o yüzden bu denememden oldukça memnun kaldığımı söyleyebilirim.
ama dediğiniz gibi yapıp, tamamen tesadüf, 28 gaugede sardığımdan 1 tur fazla sarmıştım yüzey alanını artırmak için.
driptip alırken rica etmiştim denemelik 30 ga ka1 tel. şimdi 30 ga mı sipariş etsem yoksa 32 ga mı onu düşünüyorum. siz ne dersiniz? 32 ga çok mu fanteziye kaçar?

Ben spicada pro da direk 32 ye daldim şu anda, çok datli bir icimi oldu :)

Kf19 da 32bde twisted guzl oluyor, şu anda 32 direk 6 tur ile deniyorum 2 mm de, buhar belirgin soguklasti. Aroma azda olsa yavan ama alışilmacak gibi degil. Ozellikle Calipter Cow u çok begendim KF19 32 ga da :)

1,920Konular
128,600Mesajlar
9,859Kullanıcılar
projectimeSon Üye
Geri
Üst Alt