Sihirli Grup Sihirli Sarımlar

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Dedigim gibi çok begendim. Evde 26 , 27 , 28 ga tellerimi bitirme derdim olmasa, 30 dan aşagisini kullanmam artik. Zaten bu teller ile sardiginda atomizer kalitesini belli ediyor. Bak bunla bile ben çalisiyorum diye. Sekerleme diye antikayfuncularin dedigi olayda yok oluyor gibi bisi, her ne kadar beni rahatsiz etmesede ;)

Zaten maharet alip 2 sarimla, bu çöp demek degil, maharet onun neyle oldugunu bulmaktir demiş ünlü düşünurlerden birisi :D

steamengine uzerinden yapmayi dusundugun sarimlari kontrol edip gorebilirsin aslinda.
ayni tip sarim uyguladiginda yuzey alani dustugu icin gucu de dusurmen gerekiyor ve haliyle hissedilen sicaklik dusuyor. cunku yaptigin bobinin sicaklik kapasitesi de dusuyor.
o nedenle direkt gecis tuhaf hissetirir, adim adim gitmek daha saglikli bir senaryo

Bende anlamadim, öyle dedi birileri. Normalde o birileri demese hiç farkinda bile degildim ama, ben memnunum halimden yoksam :D

Ama arkadaşlarin olayi bence , misal vanilya tutun ictiklerinde, kayfunun dogasi geregi vanilyayi one cikarmasini mi kastediyorlar acaba anlamadim :unsure::LOL:

hocam üzerinden bakıyorum ama teli incelttikçe doğal olarak yüzey alanını artırmak adına turu da artırıyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Spoiler içeriğini görüntülemek için!

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Spoiler içeriğini görüntülemek için!

şimdi sıcaklığı etkileyen husus tam neresi çözemedim maalesef. dolayısıyla siz ne dersiniz bu sıcaklık konusunda merak ettim.

Ekli dosyalar

• a.png
    a.png
    24.9 KB · Görüldü: 3
ayni likiti diger atolarla (yani baska deck yapisiyla yani baska firmanin yaptigi urunlerle :LOL: ) tukettigin zaman aradaki fark bariz hissediliyor. hem normalinden sicak hem de daha sekerli bir sonuc. (prime ve lite19 22 ve 24)

prime icin en az 30 sarim yapmisimdir, piiiii zamanima acidim :sneaky:

bak sirf bu yuzden X klonu aldirmayin bana :p

:cool:

isine geldigi bir tadi parlattigi dogru ama yanma odasi degil seker kovasi mubarek :p

birakin zayfunlari rahatlayin, ote dunya bir harika dostum :LOL:

cozunurluk cok dusuk, yakin gozluklerimle bile goremedim ????

heat capasity bolumunden bahsediyorum. yapilan bobinin kapasitesi. yani 28 ile yaptigin bobin ile 32 ile yaptigin bobin arasindaki farki en iyi o sekilde gorerek anlayabilirsin diye belirtmistim.

bir de advenced bolumunu acarsan detaylari daha iyi gorebilirsin.

Soft texture, denge bölgesinde koyuya yakın. Klasik lineer takılmasına rağmen alanı genişlemiş ve netleşmiş.

Eskisi gibi bakabilseydim kendi çapımda güzel bir ‘bana göre’ haritam olurdu. Pas geçtim bu kısmı. ???? Bir de en merak ettiğim Custard durumuydu: koca bir ‘acaba?’ ile müsait bir zaman kolluyorum. Kısaca, yukarıdaki notum sadece bir izlenim.

Maşallah ağzinizda baya hassasmiş, hicde öyle görunmuyordun aslinda :D

#sizdebizimgazihazarlaştirdaklarimizdanmissiniz demek ki :D isiniz gucunuz ???? atmak. Bak koskoca agam bile acaba bizdemi bir hata var deyip, yolla prime i dedi :D

Orci al orci, sana uymazsa ben alirim :D

Biz onu ballandira ballandira içiyoz, merak etme :D

Bizde bir laf vardir bilir misin ?

Tahin pekmezsiz, buharci Kayfunsuz olmazmış :p

#WeLoveSvoemesto :D

#zayfuncularitemizlemeoperasyonu kapsaminda degerlendirecek :LOL:

hic isim olmaz :cool:

ben tahini bir piyazda bir de humusta kullaniyorum. pekmezi siseden fondip :LOL:

1,893Konular
128,250Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt