• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Mods Sirius Mods VEGA Rda Tanıtım ve Bilgilendirme Başlığı

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

BF modum yok, dün geldiğinden itibaren 3 yapraklı pin ile kullanıyorum. Dediğiniz gibi aslında BF yoksa yapraklı pinler uygun değil gibi. Youtube incelemelerinde de bu durumun eksi bir özellik olduğuna değinilmiş ancak pamuğun emeceği kadar likit koyup fazlasını koymadan yani havuzu doldurmadan kullandığım için hiç bir sızıntı hatta nemlenme bile olmadı pin tarafında. Şimdilik bu şekilde kullanarak sorun yaşanacağını düşünmüyorum. Tabi ben masa başında yanımda likit şişesi duruyorken sorun yaşamıyorum. Sürekli hareket halince olan birisi için şişe taşımaktansa BF mod edinmek daha iyi olacaktır.

Yani özetle şunu söylemek gerekiyor. Ato kullanılır ama ben şahsen gün boyu kullanmam daha önceden denemiş olsaydım 350 tl verip almazdım.
300 e satarız artık :)))))))

Güzel lafım yok ama ne bileyim 350 edermi derseniz kesinlikle etmez. Geri alırım derlerse 300 e iade ederim kargoda benden :D

20191213_163239.jpg
Alındı, denendi, yorumlandı, temizlendi ve kaldırıldı.

Ürünün olumlu tarafına dönersek, ürün modüler. Kullanıcı yorumları ve tasarım limitlerine göre, en azından Mayıs 2020’deki HoV’a kadar —şayet ihtiyaç duyulursa— iyileştirme, geliştirme, vs., gibi şeyler gündeme gelebilir belki. Geleneksel mtl meselesini düşünerek, aklıma geldiği gibi yazdım.

1,894Konular
128,281Mesajlar
9,835Kullanıcılar
alimgul54Son Üye
Geri
Üst Alt