• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Mods Sirius Mods VEGA Rda Tanıtım ve Bilgilendirme Başlığı

engin 

Commercial
Doğrulanmış
Sirius Mods’un yakın zamanda piyasaya süreceği Vega Rda’nın genel özelliklerinden bahsetmek istiyoruz. Vega RDA bir çok kullanıcı kitlesinin içim tarzını içinde barındıran ve bu içim tarzlarına kendi özellikleri ile yenilik getirmeyi hedefleyen bir ürün oldu.

PEI tank üzerinde bulunan hava kanalları tasarımı sayesinde, içim esnasında kendi kendini soğutma özelliği.
( Benzer ölçülere sahip ürünlerin aynı kurulumları ile yapılan testlerde çok daha geç ısınmaktadır. )
Havuz izolatorü aynı anda 4 farklı noktadan eş zamanlı likit beslemesi sağlamaktadır.
Havuz izolatörü sayesinde likit birikimi sağlanaraktan farklı bir içim keyfi sunmaktayız.
Gerçek MTL ve Gerçek DL deneyimini bir arada sunmaktadır.
Çok sıkı ile çok geniş arasında, çok seçenekli bir içim yelpazesi sunmaktadır.
( MTL kutup ile 3lük ve 7lik pin + DL kutup ile 3lük ve 7pin )
Kutudan içinden çıkan değiştirilebilir parçalar sayesinde çok farklı görseller sunmaktadır.
MTL Driptipler ( 13a,13b) Geniş DL diriptiplere( 14a,14b) takılarakta farklı bir içim deneyimi
sunmaktadır.
Teknik Özellikler​
Ölçüler22 x (28,5–25)mm
Ağırlık26gr
Vida Dişi510
MalzemeSS304/POM/PEEK/PEI

SIRIUS VEGA (8 of 17).jpg
SIRIUS VEGA (9 of 17).jpg
SIRIUS VEGA (10 of 17).jpg
SIRIUS VEGA (16 of 17).jpgSIRIUS VEGA (15 of 17).jpgSIRIUS VEGA (13 of 17).jpgSIRIUS VEGA (14 of 17).jpg

Ayrıca Kullanım Kılavuzuna bu linkten ulaşabilirsiniz.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Türkiye satışları yine mestkafe üzerinden yapılacaktır. Önümüzdeki hafta itibariyle fiyat bilgisine mestkafe üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hayırlısı olsun şimdiden ve emeğinize, beyninize sağlık. Yine yenilikçi, yine yaratıcı bir ürün :) Ben şimdiden sevdim, kullandıkça da yorumlarımı seve seve paylaşacağım.

Güzel bir ürün olmuş öncelikle tebrik ederim. Sanıyorum hava önce en dıştaki capten pei iç cape, oradan peek izolatöre, ss kutupların arasındaki köprüye ve son olarak yapraklı pinden coil altına vuruyor. Havanın bu kadar çok malzemeden atlaması, işçiliğin çok iyi olma gerekliliğini de beraberinde getiriyor. Ondan yana şüphem yok. Eminim ki parçalar arasındaki boşluklar olabildiğince azdır ve hava kaçağı önlenmiştir ancak çok çeşitli ham maddelerden üretilmiş birden fazla parçanın sürekli ısınıp soğuması, uzun kullanımda bu boşlukları arttırabilir diye düşünüyorum. Umuyorum ki bu durum bir sorun teşkil etmez ve uzun ömürlü bir rda olur.

Hayırlı olsun. Her tarzın bir kutuda buluşması, tek fiyata sahip olması güzel fikir. Türkiye’de alttan besleme kültürüne turbo etkisi olacak gibi. Merakla bekliyoruz.
Saygılarımla.

1 ohm ustu buhar sicakligi ile bir bilgi olsa tadindan yenmez.

1,894Konular
128,282Mesajlar
9,836Kullanıcılar
yilmaz17Son Üye
Geri
Üst Alt