• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Sirius Mods Spica Pro MTL RTA

Keşke öyle bir şey olsa.. Bu üreticinin inisiyatifindeki bir konu. Biz sadece son kullanıcıya ulaştırmakla mükellefiz :)

Mutlaka stokta olacaktır, ama bunun için belirli bir tarih yok ne yazık ki.

Benim merak ettiğim bir konu var yurtdışı stoklarında mevcut sanırım atomizer iç pazarda satışa yeniden açılması ya da foruma özel biraz stok açılması mümkün değil midir?

@MestKafe Hocam artık bu spica pro çıksa stoklarada garibanın yüzü gülse foruma atılır atılmaz satılıyor bakakalıyoruz ardından öylece :(

Merhaba.. Spica Pro, üretimi bittiği ve stoklar tükendiği için ne yazık ki yeniden stokta olmayacak.

O gemi gecti, 1 seneye elinde spicasi olanlar yasadi :)

benim anlayamadığım bir üründen başka bir ürüne geçilirken neden arada boşluklar oluyor? bu konuyu tam anlayamıyorum. mesela şimdi sirius mods bir mod üretiyor ama üzerine takılacak atomizer yok. gerçi belki bir sürpriz olup aynı anda piyasaya sürülebilir bilemiyorum (konu tamamen uydurmadır kimseyi tanımıyorum bilgi alabileceğim ya da sızdıracağım bir durum söz konusu değil). burada ticari bir kaygı olmadığını anlayabilirim ama talebi karşılamamak "bilemiyorum Altan"...

bir de yeniden bahsetmekte beis görmüyorum yurtdışı sitesinde stok var ve satışta... sanırım burada da ticari kaygı söz konusu :)...

1,894Konular
128,280Mesajlar
9,835Kullanıcılar
alimgul54Son Üye
Geri
Üst Alt