• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Spica Pro RBA RTA Kullanıcıları Kulübü

Artık benimde bir spicam var :D Bir ik güne elimde olur. Hertürlü sarım önerisine baca ayarına deneyim ve tecrübeye açıyım.
İzledeyim okuduğum kadarıyla -leri bacanın abarta ayarlarken coile deymesi ve topcapın açılmasının zor olduğu (çok sıkmaz onu ayarlarız)
@engin beyin ilk mesajında keşke yedek parça temin edebileceğimiz site linkini koysaydı bazı arkadaşlar yedek parça soruyor

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
2.5 mm çap 5 tur aralıklı sarıyorum. Coili hava deliğine yakın tutuyorum.
Parliament gibi tütünlü likitler ve mentollü likitler favorimdir spica da.
Bacayı çoğu zaman çıkarırım sadece akşamları boğaz vurumu düşmesi için coile kadar indiririm.

Selamlar
Gün içinde spica pro elime geçti sıcak su sirke vs vs derken yeni sarmaya vakit buldum

Ben öyle sık sık atomizer değiştiren biri değil 2017de sxk taifun gt3 mini almıştım bide ida rda likit denemeye çok havadardı taifun mtl kit yaptırdım onunla yola devam ettim taifunda tek şikayetim mtl kit ve en ufak delikte içsem bile sıkılık istediğim gibi değildi

Her neyse spicanın deckine baktım aralıklı yemez diye düşündüm 26ga 2.5klavuza araşıksız sardım 0.6ohm (0-5,1ohm sararım genelde mtlde)

Sardım dryburn pamuklama falan iyi hoş tankı taktım ateşlicem low coil diyo baktım 0.01ohm gösteriyor bunu göstermesi için coilin bir yere deymesi lazım kısa devre falan var

Açıyorum bakıyorum coilin bacaklarına en dipten kesmişim alla alla diyorum falan baca aklıma geldi baca değiyormuş neyse ayarladım

3-5çektim 5çentikli hava pini takılı bu arada
30-40dk boyunca çektim durdum başım döndü nikotinden tankı yarıladım ????????

Aroma iyi (Tütünlü ve pastane içiyorum mtlde )

Boğaz vurumu taifundan bir tık düşük ama taifununda öyle böyle bir vurumu yoktu içinize kadar dibine kadar hisseterdiniz spicada gayet başarılı tam not aldı bu konuda

Sıkılığa gelirsek çok iyi 5pinle böyleyse 3çentikliyi acayip merak ettim

Tanka herhangi bi besleme sıkıntısı yok tek delik besleme açık şuanda 30-40dkdır emikliyorum yanma odasının içine fazla likit girip fokurdama veya çekimde zorluk falanda yok

Ben bidaha çok zor mtl ato alırım alırsamda rda falan olur herhalde

Benim ihtiyaçlarıma tam anlamıyla cevap verdi
Seri nosuda 70 koleksiyonluk kalır bende

Son düzenleme:
arkadaşlar Spica Pro'nun üretimi surüyor mu acaba?

teşekkür ederim. takipte kalalaım o zaman.

Spica pro kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Daha önce ion, siren kullandım. Fakat likitten midir, telden midir, benden midir bilemedim ama mtl ile bir türlü yıldızım barışmadı beceremedim bu mtl'yi. Malum bu aralar devamlı evdeyiz. Bol buhardan dolayı hanımdan baya fırça yemeye başladım. Artık mtl'yi ciddi ciddi yeniden düşünmeye başladım. Ben yıllardır 3mg nikotinli meyveli ve pastane aromalı likit kullanıyorum. şimdi sorularıma geleyim.
1- Spica pro meyveli ve pastaneli likitlerde başarılı mıdır?
2- Pg-Vg ve nikotin oranı seçimim nasıl olmalıdır?
3- Tel olarak hangi teli önerirsiniz ve kaç ga kaç tur sarım yapmalıyım ?

Mestcafe ile WhatsApp üzerinden iletişime geçmeniz lazım. Bildiğim kadarı ile site üzerinden açmıyorlar stokları.
Spica pro safkan mtl'dir, sizi zorlayabilir. Size sanki daha havadar, mdtl denilen ara sınıf bir atomizer daha uygun olur gibi geldi bana. İsterseniz bu yönde bir araştırma yapın.
Mesela, bulabilirseniz skyline klon öneririm. Farklı airpinleri ile istediğinize göre hava ve buhar miktarını ayarlarsınız. Meyve ve pastane grubunda iyi kabul edilir. Klon diye takılmayın, orjinaline bayağı yakındır; kalitelidir klonu.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt