• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Stratum Zero Prestige Tub Mod

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Bakalım ilgili satıcı gibi duruyor, önceki günde hussar sipariş etmiştim. Bakalım şans işte geçerse

zj700B.png

Mofset ile alakalı soru işaretleri giderilmiş oldu. İnceleme için ayrıca teşekkürler, elinize sağlık kesenize bereket.
22 ve 24mm atomizerlerin moda bağlantı noktasında bir fark oluşuyor mu ? yani 22mm atomizer o üst kapağın için de bulunan hafif boşluğa' mı oturuyor ? Umarım ifade edebilmişimdir. Resim üzerinden anlatma şansım olmadı.

Anlatmaya calistigini anladim saniyorum, evet o ust kapaktaki bosluga oturuyor ama 510 pini cok uzun olan atomizerler tam olarak oturmayabiliyor fakat bu olusan bosluk disaridan bakildiginda belli olmuyor cunku yanlardaki fazlalik beauty ring gorevi goruyor ve aradaki boslugu sakliyor

Cevap için teşekkürler. İnceleme ve belirttiğiniz diğer detaylar ile ''Stratum Zero Prestige'' kendi adıma alınabilir bir noktaya ulaştı. Klonu kast ediyorum, yanlış anlaşılma olmasın. :)

@Denklem2a hocam zahmet olmazsa hem 22 hem 24mm lik atomizerler ile bi kaç foto atabilir misiniz ? Fikir sahibi olmak açısından :)

Aliekspress ten vermiş olduğum mod. Tertemiz 9 günde geldi. Ptesi günü elimde olacak bakalım denemek için heyecanlıyım. Modu gelen dostlarımız varmıdır?

Old friend vape ten aldım. onunla pazarlık ettim olmadı buna yanaştım bende ücretsiz kargo bide kupon bozdum 144 e geldi

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2 tane de 21700 pil aldım biri mirage biri bunun artık arada Armour pro ya da takarım bakalım kaç gün gidecek

Efest 35a.. 30a veriyor...... 10a olanı 7.5 a veriyor o yüzden 5000likten almadım

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cloudworkz tan o kadarda şey aldım ücretsiz kargo yapmadı. Gerçi onun kanka mağazası var timovape beni engelledi 75gundur paramı almaya çalışıyorum o yüzden kıllık yapıyor bana herhalde

1,930Konular
128,763Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt