• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Sxmini sl class

erhan289 

Doğrulanmış
Arkadaşlar merhaba,
Tekrardan esigaraya geçiş yapacağım. Aklımda mod olarak sl class var. Bu modun kronik sorunu var mı? Moddan şikayeti olan şu olayı hic sevmiyorum dediğiniz bir şey var mı?

2. Sorum,
Tatlı tütün 12 mg, castle long 12 mg likitler kullanacağım. Arada pastane olacak. Aromayı tam alabileceğim ve doyurucu olan favori atonuz nedir?

Şimdiden herkese teşekkür ederim..

Cogunlukla mtl kullanirim ama arada dl de takilirim diyorsan aegis solo isini gorur yada aegis max (21700 kullaniyor bu cihaz)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Paramour ve ehpro modlarını kullandım paramourun tuş sesleri ve pil kapağında havalandırma olmamasından dolayı sattım 2020 versiyonunda 2021 versiyonunda bunlar giderilmiş ama bulabilirmisiniz bilemem ehpro için de ateşlemesi cok iyi zaten iki cihaz da 21700 destekli ehproyuda boyutundan dolayı sattım simdi pico boyutlu mod arayışındayimIMG_20210725_004730.jpg

seri çekimde ısınma olmaması için heat sink kullanman lazım. heat sink kullanmazsan her mod ısınır DL zincir çekimde, içeride mini fırın gibi ısınan coil / coiller yüzünden. benim SL flash la bile ısınıyor 1.29 ohm MTL de. bazen kaptırıyorum kendimi biraz . hele hava da sıcaksa onunda + sı oluyor.

Dome V3 Mtl atomizer, bu atomizeri single coil DL olarak mı kullanmayı düşünüyorsun?
mod önerim ; Kizoku Techmod olur. SL ile beraber kullanıyorum SL in powerfull ayarına eşit ateşlemesi var kizoku nun.
kizoku stok bulamazsan voopoo drag x plus da alabilirsin ,voopoo nun da ateşlemesi güzeldir.

drag x te atomizer takmak için aparat ihtiyacınız olur diye hatırlıyorum yalnız... ve kullananları pek memnun etmiyordu... o yüzden plus derim ben

Hocam ağırlık mtl olacak. Aksamdan akşama dl. Tek setup kullamak niyetindeyim. Sl class a bakıyorum baya pahalıya geliyor. Daha pil sarj makinesi tel pamuk alicam.

Ben tc mod hiç kullanmadım, biraz teferruatlı bir konu bildiğim kadarıyla ayrıca tc mod için genellikle dna chip lı mod lar öneriliyor yanlış hatırlamıyorsam.
Drag x plus için youtube dan inceleme videolarına bakabilirsin.

üstad biraz detaylı yazayım:

yihi watt modunda başarılı bir çip ancak bu kadar hızlı ateşlemeyi ben sevememiştim... özelleştirilebilirlik konusunda dna çiplere göre çok eksik geliyor bana... sxmini ürünleri bence bu rakamları haketmiyor sürekli dl kullanmayacaksanız özellikle...

sl class "standard" modunda ateşliyen 21700 foxy one var ama dl de sizi üzer...
drag x plus sizin için gerçekten iyi bir tercih olacaktır (yine bence)

tc modu kullanacağınız tel eğer kanthal ise ki bir çok mtl kullanıcısı bu teli tercih ediyor sanırım (ben ni80 denedim kanthal gibi zevk vermedi bana) boşuna tc aramayın derim. bildiğim kadarıyla tcr da desteklemiyor.

hepsinden önemlisi yeni kullanıcı ya da uzun bir aradan sonra yeniden başlıyorsanız; yihi çipleri bir çok firma yakaladı hatta geçti bile diyebilirim...

bu görüşler tamamen bana aittir; benim zevklerime, kullanımlarıma göre şekillenmiştir. lütfen çok da dikkate almayın...

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt