• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Sxmini sl class

erhan289 

Doğrulanmış
Arkadaşlar merhaba,
Tekrardan esigaraya geçiş yapacağım. Aklımda mod olarak sl class var. Bu modun kronik sorunu var mı? Moddan şikayeti olan şu olayı hic sevmiyorum dediğiniz bir şey var mı?

2. Sorum,
Tatlı tütün 12 mg, castle long 12 mg likitler kullanacağım. Arada pastane olacak. Aromayı tam alabileceğim ve doyurucu olan favori atonuz nedir?

Şimdiden herkese teşekkür ederim..

Drag 2 platium kullanmıştım tc si beni memnun etmişti. Buna da bakim. Verdigin bilgiler için teşekkür ederim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ben tc modunda başarılı bulmuyorum bu teli ama deneyim yoksa başlangıç olarak iyi bir seçenek. Zira TC performansını iyi bulmazsanız watt modunda da kullanabilirsiniz. Velev ki hoşunuza gitti, nife70, titanyum gibi telleri de denersiniz. Tcr değeri yüksek olduğu için TC stabilitesi de gayet iyi

Güncel mod önerim olmayacak ama;
Sıcaklık kontrol kullanımı için DNA colour serisi öncelikli olarak, voopoo gene ve hiç de fena olmayan güncel axon çipli modlar işinizi görecektir. Dicodes modlar da TC kullanımı için epey tercih edilen cihazlardır

Drag X Plus da normal ateşleme dışında bir mod yok.
Kendi 2 tıp coili ile kullanılabilen standart ve smart mod var.
Kanthal tel ile kullanacaksanız Drag X Plus keyif vermez.
Belirli bir volt üzerinde ateşleme yapmıyor.
SS tel ile watt modunda kullanacaksanız oldukça keyifli bir kullanim sunuyor.
Watt modunda keyifli tek pilli mod olarak aegis solo iyi bir alternatif.
Bence güzel bir fiyat/performans ürünü. Bulunabilirligi de fazla.
TC teller ile kullanmak üzere benim de tavsiyem Dna75c veya 250c chip olurdu.
Ve hatta dna75. Ohm kilitleme ve ohm okutma falan tuhaf tuş kombinasyonları ile yapılıyor.
Ama 75c deki kadar aşırı pil tüketimi yok.
Yihi modum hiç olmadı.
Woopoo insan gibi tek pilli bir mod yapsa tadından yenmeyecek ama onlar da mükemmel modu çıkartmamak için çaba harcıyor.
En son Drag X Plus Pro çıkarttılar.
Deneme şansım olmadı. :)

dicodes kullanmadım üstad biraz da bulunabilirlik ve fiyat performans olarak söylemiştim... nedense dicodes anlaşılması zor bir çipset gibi geliyor bana... belki de f/p olarak o fiyatı çok bulduğumdandır :) ...

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt