• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Tek Kullanımlık Podların Yapısı

pantera

Community
Evet bugün sizlere tek kullanımlık (disposable) pod tanıtıcam, ama yapısını???? En nefret ettiğim vape ürünü bunlardır, neden bir disposable pod almamalısınız konusunu irdelicez
incelediğim arkadaş tugboat aloe grape (soran olursa 4.500 puff dersiniz ortamlarda, kim bilecek)

Bu arkadaş pilIMG-20221106-WA0008.jpg
görüldüğü üzere 850mah 17350 formunda bir arkadaş, beş para etmez (nedeni aşağıda)
solda görünen beyaz plastik yapı tabanda, içinde nefes sensörü var çalışma prensibi bu şekilde
IMG-20221106-WA0003.jpg
bu yapı coilin dışındaki yapı, likitli kısım pamuk değil plastik, coil etrafındaki pamuğa tank vazifesi görüyor pamuk buradan emiyor likiti
IMG-20221106-WA0001.jpg
bu metal yapının içinde mesh coil var
IMG-20221106-WA0006.jpg
mesh coil de bu şekilde, zerre kirlenmemiş
IMG-20221106-WA0005.jpg
gördüğünüz üzere likit sızmış pile, çok tehlikeli aslında, silikon parçalarla ve pilin sarılması ile önlem alınmış ancak yine de riskli gördüm
toparlarsak; pil çok ufak likiti tutan malzemede baya likit var ama cihazın şarjı bitince arkadaş bana verdi bende denedim ve pil bitikti
düşünün coili kirletecek kadar bile likit yok aslında, içim deneyimi de coili kirletecek kadar uzun sürmemiş...

neden bir disposable pod almamalıyız?
kaynak israfından başka bişey değil, 4500 puffluk (yersen) bu üründe 10ml likit var diyor firma, 10ml likit içmek için bir adet pil, metal bir tüp, birsürü plastik ve silikon, bir adet coil ve bir adet nefes sensörü harcamak cidden israf... puff dediği şey uzun çekim değil; tek kısacık çekim, alışıldık şekilde içerseniz yarısını görmeniz bile imkansız, zaten o pille çok ama çok zor... fiyatı çok saçma, 850tl civarı bir para ile 30ml likit içeceksiniz, içerik belirsiz... o paraya en baba premium likitten iki şişe alırsınız, 200tl civarı para kalır onla da podunuza coil/kartuş alırsınız...
elinizde kullanıp bitiriğiniz tek kullanımlık varsa gönderin itina ile parça pinçik edeyim, yediğiniz kazığın resimlerini ücretsiz yollayayım????

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt