• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Tek Kullanımlık Podların Yapısı

Nefes sensörlü mekanik mod denilebilir mi çok özetle?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
hocam sanki ufacık bir devre var gibi zira pil bitene kadar perf değişmiyor genel olarak, pilin içini çok dağıtmadım geçen 5-6 tane eski dahili pilli cihazı parçalarken piller zarar gördü biri hafif patladı diğerleri deli gibi ısındı aksiyona gerek yok dedim...
mekanik sayılmaz ancak vape tarihinin en büyük saçmalığı denilebilir????

Ha anladım hocam. Nefes sensörüyle çalışan bir şeyler yapma isteğim vardı da malum podmodların devresinin büyüklüğü vs. sebebiyle pek elverişli olmuyorlar, Ufacık bir parça görünce ilgimi çekti. :) Son zamanlarda gördüğüm en faydalı konu oldu bu tarz bir inceleme, bu ürünler nedir vs. açısından. Teşekkürler hocam.

Dediğiniz konuda da katılıyorum. Bahsettiğiniz sorunların da ötesinde pamuk, tel, tankın materyali, likitin içindekiler hakkında da hiçbir bilgi yok ortada. Podmodlara, hazır coillere bile mesafeli yaklaşıyorum. Ama yeni başlamayı düşünen çoğu insan için mantıklı bir ürün aslında, en azından geçiş ürünü olarak değerlendirmek lazım. Bir podmod bile 600-700 tl dolaylarında. Bir de likit masrafı dahil edilince, sadece deneme amaçlı bu tarz bir masraf yerine disposable ürün tercih etmek daha uygun olabilir aslında.

Son düzenleme:
hocam deneme amaçlı alınması elbette normal, ama sigara alır gibi bittikçe alan bir kitle var, o paraya pod coil kartuş likit alınır cidden yazık günah
keşke nefes sensörünü atmasaydım ya aklıma gelmedi hiç, başka boş cihaz denk gelirse aklımda kalır pili söker kalan parçaları size yollarım????

Elbette hocam :) Üst düzey atomizer, çipli bir mod dahi alınsa eminim çok daha az masraflı olacaktır. Kılıf uyduruyorum sadece. :)

Hocam kusura bakmayın öyle anlaşıldıysam, o niyetle yazmamıştım ben. Düşünmüş olmanız bile fazlasıyla yeterli. Teşekkür ederim. ☺ Ufacık bir yuvarlak parçayla ateşleme, çip vs işini halledebilmeleri ilginç geldi sadece bana da yoksa fantazi benimkisi sadece.

Tek kullanımlık podlar her ne kadar ilgimi çekmese ve bana mantıksız gelse de e-sigaranın geleceği için faydalı olduğunu düşünüyorum. Son zamanlarda bu tek kullanımlık podları kullanıp e-sigaraya merak saran taze kanlarla karşılaşıyorum. Sayımızın artmasının iyi olacağını düşünüyorum.

1,894Konular
128,279Mesajlar
9,835Kullanıcılar
alimgul54Son Üye
Geri
Üst Alt