• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Tel Ve Pamuk Konusunda Yardım

moon999

Community
Merhaba,

Rayon ve Muji pamuk denedim kullanamadım, daha ilk tankta yanık tadı geliyor; gerçi pamuk beyaz yanık bir tarafı yok ama yine de yanık tadı alıyorum. Flash Wicks 2 kullandım memnun kaldım fakat onu da satan bulamıyorum. Siz hangi pamuğu tavsiye edersiniz ve nereden satın alabilirim?

Kanthal A1 32-30-28-27-26, Ni80 30, SSL316 30AWG denedim hiçbirinde istediğim gibi bir coil yapamadım. Hesaplama siteleri var, biliyorum fakat orada çıkan sonuca göre yapınca da voltaj 4.5-4.7V arası çıkıyor.. MTL içime uygun, 2.5 çapta 5A ve 4.2V altı bir coil için hangi teli kullanıyorsunuz, kaç tur sarıyorsunuz?

Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Teşekkür ederim, bakacağım.

Bu arada temco 28ga 2.5 çap 5 tur ile uzun bir aradan sonra tekrar rayon pamuk denedim. İlk seferinde iyi oldu gibi gelmişti 1 gün kullandım ertesi gün hava deliklerinden akıttı. O pamuğu çıkarıp tekrar pamukladım, birkaç nefes sonra yanık tadı aldım.Pamuğu çıkardığımda bembeyazdı, yanık yoktu.Tekrar pamukladım, bu defa 3 gün kullandım, 3 gün sonra yine heve deliklerinden akıtmaya başladı.Tekrar flash wicks ile pamukladım,şimdi onu kullanıyorum, muhtemelen 6-7 gün sorunsuz kullanıp değiştireceğim..Rayon pamuk parlak ve gıcır gıcır, dokunmak bile rahatsız ediyor, cımbızla tiftikleyip fazlasını alınca o kadar çok dökülüyor ki; geriye incecik iki uç kalıyor. Yukarılarda bir forumdaş kalın pamuklama yapmak lazım demişti, öyle yapmaya çalıştım 2.5 çapta ne kadar kalın yapılabilirse artık. O şekilde 3 gün kullanabildim, benim için büyük bir gelişme oldu

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Rayon pamuk bende denedim , kendine has bir tadı var pek memnun kalmadım. Atomizerde kurulup yapıp akıtma yapmayıp sonradan akıtma yapıyorsa pamuk oynamıştır. Çekerken aşırı sert bi çekim yapıyorsanız veya hava kanalını elinizle kapatıp çekiyorsanız yapar.

Merhaba konu var ıken bende sorayım o zaman. 28 GA kanthal a1 tel kullanıyorum ama mtl fused clapton tel gordum 1 ay kullanım denıyor acıklamada deneyen var mı deger mı :)

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt