Sarı Sayfalar Türkiye Esigara Tedarikçi Listesi-2022|2023|2024

eskiden yazmıyordu ben de bilmiyormuş gibi yapmıştım ???? ama pederin uzun maltepesinden deneyince içime bir kurt düşmüştü ????

@Koba hocam
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
arkadaştan 2 defa alışverişim oldu sorunsuz. 2 kişiyede aldırdım sorun yaşamadılar. Tanımıyorum kendisini. Listeye eklenebilir ihtiyacı olan arkadaşlar için. Kusura bakmayın eksik bilgilendirdiğim için. Taifun gt3 mini,spica pro,serpent mini için düz cam ammit mtl için bubble cam tedarik edildi. Sitesinde satılan diğer ürünler ile ilgili bilgim yok ne yazıkki.

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

teşekkürler. ekleyelim, sonuçta bu listenin amacı bilgilendirmek. sizde bizde listedeki firmalara kefil veya referans değiliz. Ancak elimizden geldiğince önceden bilinme, alışveriş referansları gibi kriterlerle listeyi genişletmeye çalışıyoruz.

nereden alacağım sorusunun, yok tedarikçim, yok tedarikçim değil şusundan, busundan arınmış en objektife yakın cevabı.

Ancak ve tekraren belirtelim, listedeki hiçbir firmaya referans, kefil değiliz. E o zaman niye liste yapıyorsunuz? E bizde kullanıcıyız:) İnceleyeceğiz, bakacağız, araştıracağız...

Listemizin günden, güne artması dileğiyle...

üstat yasal sınırlar içindeki malların satıcısı sınırların içine bir türlü giremeyen mallara kıyasla çok çok az olabiliyor, ya da az satıcı ancak ciddi cirolar söz konusu olabiliyor...
yarın bu işin standartlarını belirleyip yasallaştıralım (mesela orjinal şişe hariç aroma satılamasın ve cezası mesela 10.000tl olsun) ülke geneli mal satışı yapan 10firma bile kalmaz
telegramdan satış yapanları ve yan forumdakileri de eklesek irili ufaklı demeden 70-80i rahat geçeriz sanırım...
liste güzel ama bugün azcık baktım birkaç firmaya, aradığım tfa aromaları da gördüm alevde ama nbase ilkeden bile pahalıydı aklım almadı (1lt carlo-m-m 6mg)

Hani bazı mecralar sözüm ona kendilerini alım-satım konusunda bursa kumaşı sanıyor ya, işte bu sayı bununda kocaman bir sanrı olduğunun kanıtı. Kullanıcı çocuk değil, onu engelle, buna ambargo uygula, orada olursan seni almayız diye tehdit et vs...vs...

Bakın bizim Mobby Labs'a açıkça dediler, orada olursan burada olamazsın diye:) Bizde dedik ki bizde zaten olursun, sen olmadığın yerde bulun ve esigara adına bir şeyler yapmaya devam et yeter. Mobby Labs sadece bir örnek en az 7-8 tedarikçinin senelerdir yüzüne bakılmazken SBTV'de yer alınca değere bindi. Onlarda kendilerini biliyor, bizde onları biliyoruz.

Ama bizde kompleks yok. Kim nerede olursa olsun, yeter ki esigara adına bir şeyler yapsınlar, kullanıcı da bol seçenekle tercihini yapabilsin.

Listede bulunan tedarikçilerin en az üçte biri yan mahallenin tedarikçim diyerek lanse ettiği tedarikçiler. Hemen hepsinin internet sitesi mevcut. Artık bu tedarikçilerden alışveriş yapmak için hiç kimsenin dümen suyuna gitmeyecek kullanıcı.

Ve biz açıkça ilan ediyoruz, kim, nerede, facebook sayfası, internet sitesi, telegram grubu dahil burada esigara adına bir şeyler yapılıyor diyorsa yazsın, hemen listeye ekleyelim.

Duyan duymayana iletsin, iyi forumlar...

Firmanın; (Aromaburada)
Sipariş öncesinde başlayan, siparişin sonuna kadar sürecin her aşamasında bu kadar ilgili ve iletişimli yaklaşımını, ürünlerden bağımsız tebrik ediyorum...

Pars kimya nbase denemek istiyorum
Sigma vg merck pg merck nic şeklinde.
Pars kimya deneyimleyen varsa bilgi iyi olur

1,897Konular
128,336Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt