• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Mods Uzi Mods Hakkında S.S.S

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam majör tile’a göre daha ergonomik tir.armed kolektif yapisina ragmen tamam isini firesiz yapan bir ato ama,majör ergonomik olmasi bakimindan bence daha iyidir.
Tabii nihai karar sizin sonuçta ama bi daha düşünün derim ben ????

@Uzi Mods ustanın herkese selamı var

Normal şartlarda bu gün satışı açacakmış ama kargolardaki bu efsane cuma vs. yoğunluğu sebebi ile açıkçası sürat kargonun bu hafta bu kadar yüklü gönderini alamam demesi yüzünden NET satış günü haftaya cuma olarak karar verilmiş, yani 13 aralık kesin tarih

Sbtv den gelen taleplerin hepsi karşılanacak ancak site üzerinden talep verenlere yetişmeme durumu var, burada forum üyelerinin mağdur edilmeyeceği kesin

Yalnız tahta kutu adedi az miktarda olduğu için sipariş açıldığında talep sırasına göre karşılanacak, siparişler cuma günü mesai saati sonrası genelde herkesin foruma ulaşabileceği saatte açılak

Renkli chimney sayısı çok çok az aynı şekilde sipariş talep sırasına göre satılacak

Bu talep sırası burada oluşturulan liste değil sipariş açıldıktan sonra oluşacak

Kutu içeriklerine daha önce paylaşılmayan deck in altını açmaya yarayan aparat eklenmiş

Son olarak en önemli kısım
1. Kutu : 210 ₺
2. Kutu: 410 ₺
Fiyatlar kargo dahil fiyatlar

Benim öğrenebildiklerim bunlar, hadi bakalım geri sayım başlasın ????????

Emeklerine sağlık şimdiden @Uzi Mods 'un. Tek eleştirim ki eleştiri de değil aslında, Cuma değil de hafta içi bir gün olsaydı keşke. Ben kendi adıma hiç sevmiyorum Cuma günü verilen kargoları :D Yetişecek mi diye stres oluyorum, yetişmediği P. tesi' ye kaldığı zamanlarda da gıcık oluyorum :)

Haftaya cuma satışa açılması ve sürat kargo gönderimi göz önüne alınınca bana ulaşması (Ankaranın göbeğinde olmama rağmen. )en erken ayın 18 yada 19 unu bulur ..
Şimdi yaptığım hesaba bakarsak
Pazartesiye kadar elimdeki dl likitler bitse (Ekonomik davransam salı öğle saatlerini anca çıkarır .) . Bırakmadan önceki ateşli tüketimim ile aradaki 9-10 günlük dilimi geçirsem. (2 günde 1 paket + 3 günde bir pipo.) 5 paket + 20 gr kadar tütün tüketmiş olurum.
hmm. artılar eksilere yaklaşamıyor bile .
Ida rba siparişini vereyim . ateşli ile uğraşmayayım bari :S
Hatundan yeni atomizer için izin almak en az 3 -4 ay uğraşır :I yaza doğru anca bir adet edinebilirim :S (Oda 2. elde denk getirebilirsem.)
Bu kötü oldu :S

Fiyat ve içerik belli olduğuna göre;
_ Mevcut listedeki sipariş verenlerin kutu seçimlerini belirten mesaj atmaları,
_ Kısıtlı olan üretim adedi bilgisinin tedarikçiden temini,
_ Bu bilgiler doğrultusunda siparişlerin eşleştirilerek netleştirilip nihai listenin oluşturulması,
_ Oluşan listenin tedarikçiye iletilip onayının alınması,
_ Bu aşamaların sonrasında ödemenin başlaması,

ilgili bir forumdaşın katkısıyla mümkün olabilir sanırım.

Hem ödemede, hem kargolamada sıkışıklığın önüne geçilmesini sağlar. Ve hatta ellişerli paketler halinde farklı kargolarla gönderim sağlanırsa yüklü sevkiyatın dikkat çekme riski de ortadan kalkmış olur.

(Kapsamlı kutu isteğim yok, yalnızca kolaylık olması açısından önerimdir.)

Önceliklikle tekrardan hayırlı olsun. Bence kutular cuma sabahına kadar kargo poşetlerine konulup hazır olsa daha iyi olur, hatta diğer arkadaşlarında dediği gibi perşembe günü satışa çıkarsa en uzak yere kargo 2 günde gidiyor "şube teslimlerde" bu şekilde olursa pazartesiye sarkmadan herkesin eline en geç cumartesi geçmiş olur aksilikler hariç tabi :) @Uzi Mods

Anlşılmamış sanırım bazı şeyler. Adam demiş ki herkesin foruma ulaşabileceği bir saatte yani mesai bitiminde diye. Yani gönderim zaten cumartesi baslayacak en erken. O zaman da ödeme sorunu çıkacak malum eft yapamayacak herkes. Yani hoop pazartesi ödeme mecburen. Pazartesi ödersiniz ödeme onayı falan filan derken zaten salı çıkar kargolar ???? Tüm bunları ben düşündüğüme göre Ramazan Başkan da düşünüyordur tabi. Biz neyi düşünemiyoruz da cuma mesai bitiminde satışa çıkıyor işte bunu çok merak ediyorum ????

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt