• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Uzi Mods Majör RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Üstadım 28 ga ile 3 ay drop ve pastahane kullandıktan sonra 27 ga ile yoğun aromanın dibine vurdum 15 gündür. Doğru mu yaptım yanlış mı bilemiyorum.
Bu arada drop ile tütün de gayet keyifliydi 27 ga ile.
Bi hafta sonu 28'e geri dönüp denemeye devam.
*Major sahibi olmamda sizin yorumlarınız çok onemli olmuştu benim için

benim tecrubeme gore hersey damakta bitiyor.
tel kalinlastikca aroma hissiyatinin arttigi bir gercek ama sicaklikta beraberinde geliyor. Tel incelince de aromada dusus hissedilir.
ince tel ile bir sure israr ederseniz damak tekrar alisir ve memnuniyet duymaya baslar.

@azash Ustat benim de Fev sahibi olmamda onemli bir yer edinmisti :)

Majorde su ara 2.5 mm sarimlar kullaniyorum sanki baca icini daha dolgun kullandigimda daha keyifli oluyor içimi belki bana oyle geliyordur
2.5 sarimlarda pamuk uclarini biraz azaltip kullaniyorum likit kanalina yerlestirdigim kisimdan besleme konusunda sorun çıkarmıyor bu sekilde

Fev kaşıntısı başladı o ayrı konu ????????
Ah @azash üstad ah ????????

Hafta içi ofiste sek içiyorum malum tek deck olunca ofiste spica v1 ile. Az da olsa damağı nötrleştirdiğine inanıyorum.
Sıcaklık ciddi seviyede rahatsız etmedi beni ama kişiden kişiye değişken bir etken.

Keyifli buharlar üstadlarım.

Forumlara üye olup, kaşınmadan durmak çok çok zor.
Atomizer bitse, mod başlar. Nbase bitse, aroma başlar, tel bitse, pamuk başlar.
Kaşınıp dururlar... :)
Böyle zamanlarımda kendime arkadaşımı örnek gösteriyorum.
2 yıl önce ben esigaraya başlattım.
Troy 1xV3,pico,3 mg nbase içine %6 Tfa ry4 double demleyerek.
2 yıldır değiştirmedi. Hala likitini bana demletir, telini bana sardırır, pamuğu benden alır.
2 yıldır da hiç sigara içmedi.

Kaşıntım tutunca O aklım gelir :)
Çoğunlukla da işe yarar.

Evet gelelim fasulyenin faydalarına. Herkese keyifli buharlar diliyorum. Evvelki gün elime ulaşıp dün akşam kurulumunu gerçekleştirdiğim Majörv2 atomizerimi severek kullandığımı belirtmek isterim. Şu anlık sabit stabil tankıyla devam etmeye karar verdim. Bu arada gene söylemekten çekinmediğim bir durumuda size belirtmek isterim. Her zaman dürüstlükten yana olmuşumdur. Zamanında majör hakkında kötü düşüncelere sahipken şimdilerde majörcü biri olarak kendimi Nalet bir adam görüyorum. Haksızlık etmişim hem majöre hemde kendime. O kadar setup'ım olmasına rağmen bugün içerisinde majör den başka atomizer kullanmadım. Sabah kahvaltıdan sonra gün içerisinde elimden düşürmedim. 1 günlük içimimde 1.5 tank likit bitirmiş oldum. Beni sessizliğiyle kadife içimiyle gene mest etti açıkcası. Büyük konuşmamak lazımmış. Boğaz vurumu olsun aromayı stabil notalarında vermesi olsun beni mutlu etti. Farklı likitlerimlede sarımlar yapıp gene sizi rahatsız edeceğim. Herkesin bir kezde olup bu atomizeri alıp kullanmasını veya denemesini isterim. Gene komutanım @comandante abime teşekkür ediyorum. Hayırlı geceleriniz olsun. Saygılarımla. ????

1,896Konular
128,304Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt