• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Vape Ware Mods Imperia RTA

Karagezgin 

Council
Doğrulanmış
Web Sitesi
krmylmz.com
Merhaba arkadaşlar,

Aşağıya resimlerini bırakıyorum.
İMPERİA 1.jpgİMPERİA 2.jpgİMPERİA 3.jpgİMPERİA 4.jpgİMPERİA 5.jpgİMPERİA 6.jpg
Costas'ın açıklaması;
Imperia RTA useful notes (will be updated)
????????

▪️
600 pieces @ the 1st batch
▪️
the 1st batch will gradually be ready and sold
▪️
!!! 1st list on Saturday 30th of May !!! 100 pcs
▪️
Default ariplate holes: 1.6 1.8 2.0 2.4 2.6 mm
▪️
2 more airplates will be produced (MTL, Multi)
▪️
A 2nd batch needs about 2-3 months and we don’t know yet IF and when it may start ...
▪️
VWM produces 100% in Greece
▪️
When a VWM atty is end of sales, that’s it...
A new one is coming next

Atomizerin MTL airdiski de üretilecek. Satışta opsiyon halinde olacak. 5ml kapasiteli. Integra ile aynı boyda . 22mm . Toplamda 600 parça üretilecek.
Kendilerine has gruptan satış. Muhtemelen randomizer kullanırlar.

integra kargo hariç 195 Euro idi. Bunun da O civarlarda olmasını bekliyorum. Belki bir tık üstü olabilir. Ancak kesin bir malumat henüz edinemedim.

Fiyatı €210 sanırım.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Sade görünümlü ama oldukça işlevsel bir atomizer. Moda hizalama ayrıntısı hoşuma gitti. Sevdiğim rdl klasmanında ki bunda oldukça başarılı olacağını düşünüyorum. Şimdi de yeni ruletleri gördük ikili ve üçlü dl hava kanalları ile aroma biraz daha iyi olur bence, bu seçenekler çok güzel. Mtl ruleti de güzel ama sanki onda da dl'deki gibi ikili ve üçlü rulet (2x0.6, 2x0.8, 2x1, 3x0.6 vb.) yapsalar çok hoş olur gibi. Ama baca yapısı daha çok dl'ye uygun olduğundan mtl de ne kadar başarılı olur meşhul.
Benim çok hoşuma gitti, takibe devam ????

Aynı fikirdeyim :):coffee:Estetik olarak sade ve hoş yapmışlar. Ayrıntıları düşünmüşler ve performansta soru işareti bırakmamak için de seçenekleri makul ayarlamışlar. Dediğiniz gibi MTL kısmına ek hava seçenekleri, ekstra aromatik kontrast için, güzel olurdu bence de. VWM’den bu çıkar mı bilemem, ama çok talep gelirse klona eklerler bi’ ihtimal. İtalyanların garip bağları var Çin’le; belki o şekilde gelir.

En büyük eksisi, klasik —satın alamamak???? Bütçeyi ayarlasak bile nereden bul’caz bunu????‍♂️

Costas biraz ukala bir arkadaş. Ne yazıkki . 2. batch bile garanti değil. ilk 600 parçada 300 talihli belirlendi bakalım kalan 300 içinde olur muyum. Türkiyeden de birkaç arkadaşa çıkmış:)

Hocam bu kadar hakir görmeyin bizi ya, integrada aynı strateji ile satıldı biz yine orjinal bulduk, aldın ve kullandık. İmperia'yı da İlk partiden sipariş verip alan arkadaslarda var. Siz sadece bizden daha önce ulaştıginiz için ve incelemeleriniz detaylı ve çok yararlı olduğu icin size sormuş arkadaş...

Hocam sizi severek takip eder görüşlerinize ciddi saygı duyarım ama bu cevap pek olmamış sanki fiyat çok yüksek alamazsınız bulamazsınız o yüzden yorum yapnaya gerek yok klonu çılınca yorum yapılır gibisinden bi görüntüsü var. Bu tarz ürünleri Türkiyeden çok rahat alabilenler atomizeri yolda olanlar var ufakta olsa içim şekli vs yorum bekleniyor bu tarz yerlerin amacıda bu diye düşünüyorum hatta buzamana kadar sizin yaptığınız incelemeler yorumlarda bu tarz. Yani burada sorulan bir soruya bu şekilde cevap vermekte garip olmuş yoksa imperianın fotosuna birçok yerden ulaşıp bakabilir herkes burdaki arkadaşlar foto veya koleksiyon merak etmiyo yorumları merak ediyor Yanlış anlaşılmasın size saygım sonsuz mecburda değilsiniz ama bilemedim garip geldi

Madem oyle dedin iki cumle yazmak farz oldu;
Atomizer harika, gercekten harkulade, pamuklasi bizar fakli simdiye kadar Costas'in gosterdigi gibi pamukladim klasik sekilde hic denemedim akitma olmadi ama klasik pamuklama ile akitan bir iki kisi olmus.

Ben uzun zamandir rta atomizerleri isi modunda kullaniyorum kanthal sarmiyorum genelde nife30 kullaniyorum bunda da oyle yaptim, aroma, bogaz vurumu cok ama cok iyi, sarmasi, doldurmasi kolay, tank dolu iken decke ulasmak mumkun ve oldukca da yakisikli. Eger mtl kullanicisiysaniz zaten mtl roulet alacaksiniz 0.8 den 1.4mm ye kadar uygun bir icim bullamama olasiligin yok. Belki 2 x 0.8mm bir opsiyon olsaydi guzel olurdu ama cok da onemli degil ben 1,2mm kullanicisiyim.

Bir suredir VWM ebibinin bir mesh atomizer cikarmasini bekliyorum, bu ekibin yaptigi butun atomizerleri aldim mesh atomizerlerini her daim saklarim, kullanmasam bile evde dursun isterim ki kullanmadan yatirdigim da hic olmadi, ilk Integra cikti oldukca begenildi ben de begendim hatta ikinciyi aldim ama yine de Integra nin yerine bir mesh ciksaydi daha cok sevinirdim fakat Imperia oyle degil tam anlami ile "olmus" iyiki mesh atomizer yerine bunu yapmislar.

Iscilik konusunda soylenecek tek kelime soz bulamiyorum, Imperia da Tilemahos gibi 304 celikten yapilmis ama Tilemahos ile yan yana getirince Imperia sadece bir degil bir kac beden daha buyuk. Yunanistan ile her zaman siyasi, politik sorunlarimiz olabilir ama kabul edelim adamlar "atomizer" yapiyorlar.

"Hic kotu bir yani yok mu" derseniz evet var; drip tip olmamis daha dogrusu drip tip mtl icime uygun olmamisl, biraz etli, kalin bir dis cephesi var ve biraz da kisa, formu oldukca guzel belki dl icimlerde sorun yaratmaz ama kalinlik ve kisa olmasi benim hosuma gitmedi, Integra da kullanilan drip tipin aynisi muhtemelen uretim maliyetlerinden kismak icin oyle yapiyorlar ama ilk tank bitmeden drip tipi kutusuna kaldirip kurtuldum.

Incele kismini bir kenara birakip son iki mesaza gelecek olursam @WESSAGO ve @bismarck1903 yazmamamin nedeni forum kullanicilarini kucuk gormem felan degil, simdi yukaridaki yaziya "ee o kadar para verince o kadar da guzel olsun", "orjinale o kadar para verecegime klon alir kullanirim" yorumlari gelmeye baslayacak.

Cok degil bir kac gune klonu cikar, ciksin oyle yazayim dedim bana demediginizi birakmadiniz. Yok yaziyorum millet laf eder yazmam yine millet laf eder, cok sukur milletce her duruma takacak bir kulpumuz var ama ara, ara anlayisimizi kaybediyoruz

Yorumlar için ben kendi adıma çok teşekkür ederim 2.partide almayı istediğim bir atomizer intwgrayıda 2 kere almıştım elden çıkardım sevdim ama birşeyler eksik geldi yafa clapton tele muhtaç etmesinden dolayı belkide imperia için yorumlarınızla kafamdaki soru işaretleri kayboldu. Sitem kısmına gelince estafrullah kimaenin kimseye laf söylemeye hakkı yok sadece mesajın görüntüsü ile ilgili benimde bir sitemim oldu sadece sizde haklısınız tabiki ben şahsen klon ürün kullanmıyorum maddi imkanlar elverişli olmayabilir benimde olmadığı zamanlar bütçeme göre birşeyler alıyorum klon kullanana saygım var ama bu söylemlerde bulunanlarada saygı duymuyorum malesef. Tekrar yanlış anlaşıldıysa affola sizi keyifle takip eden incelemelerinizi okuyan kişiler olmasak sitemde bulunmazdık amaç saygısızlık değil böyle güzel ortamlardaki değerlere içten bağlıyız bizi kırmadığınız içinde tekrar teşekkürler emeğinize kaleminize sağlık ????

1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt