• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Vape Ware Mods Imperia RTA

Her tank herkese uymayabiliyor. Ama Klaus objektifliğine güvendiğim ve beğendiği atomizerlerin bana tam olarak uyduğu bir youtuber. İntegrayı da çok tutmamıştı sanki ama seveni çok.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Oncelikle eger klon alacaksan nasildir, ne durumdadir hicbir fikrim yok. Orjinale gelecek olursak adam "terleme" konusunda hakli, kesinlikle terleme yapiyor ama ilk alanlardan biri bendim yani 2-3 haftadir araliksiz kullaniyorum simdiye kadar hava deliklerinden tekbir damla ter ya da likit cikmis degil. Tank 6ml kapasiteli butun atomizerlerimde her tank bitiminde yikayip temizlerim, genelde de bir sonraki tankta ayni likidi kullanmam, belki de bu nedenden oturu hava deliklerinden cikan terleme ile hic karsilasmadim.

Ikinci negatif nokta olarak aromanin dogru notlari vermedigini soyluyor ki bu konuya katildigimi soyleyemem, bence gayet iyi bir aromasi var elimdeki tel cesitlerinin hepsini denedim ama ben genelde nife30 kullanirim ve nife ile bu atomizerde aroma konusunda hicbir sorun yasamadim, biraz tatli tonlari daha belirgin ama rahatsiz edecek kadar degil. Yani aromasindan gayet memnunun.

Ozetle; ben ayni atomizerden iki tane alacak biri degilim, begenmis olsam bile ikinciyi almam cunku durmadan yenileri cikiyor, yenilerini denemek daha cok ilgimi cekiyor ama bu atomizerde ikincinin pesinden cok kostum. Hem az sayida urettiler hem de cok kisi siraya girdi bu nedenle ikinciyi bulmak biraz zor oldu ama buldum. Cok pahali bir parca olmasina ragmen pisman da degilim

105382996_3714765858552350_708086526275418348_n.jpg

1,930Konular
128,764Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt