• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Vape Ware Mods Imperia RTA

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Şu yüzden bu fiyatın burada görülmesini istedim üstadım ben integra sattığımda biraz tepki çekmişti bu fiyat olurmu normal fiyatı 195 euro diyen arkadaşlar vardı ki sırf bu yüzden satmaktan vazgeçmiştim.En azından o arkadaşlar şimdi burada bu fiyatı baz alıp bir karşılaştırma yapabilirlerki bu fiyatta daha dışardaki fiyat ve zannediyorum ki ticari olmayan bir fiyat.

Butik üretim yapan modörlerin belirttiği fiyata türk usulü herşey dahil gözüyle bakmamak lazım. İnsanımız burada yanılıyor. Dendro mod yaptırır 1000 dolar verirsin. KArgoyu da ödersin bu işler böyle. Ülkemizde fiyatların makul olmayışı kur sebebiyledir. Bu noktayı çözdükten sonra sıkıntı yok.

daha bunun türkiyeye giriş komisyonu var :D

İlgilisi araştırır öğrenir, soran benden öğrenir sizden öğrenir. iyi niyetli bilgi almak isteyen herkes bilgiye ulaşır. Sen o dönemde çok güzel 2 ürünü getirdin. İlgiliside senden ulaştı aldı. Bide skyfall çözsen bize on numara olur ama neyse girmiyorum oralara:D

siz cidden almak istiyorsanız türkiyede satan bulamazsınızd yurt dışında satanlar var. ESG facebook grubunu da takip edin. Arada taciz edin modörü:D
Bulursunuz. Türkiye ikinci el zaten belli kişilerde olduğundan ilana düşmeden yok edilir hemen:D

Bayramdan önce geldi ama alamadık adreste semt adını yazılmamış satıcı yazdım dio gümrükte kontrol sırasında bi yanlışlık olmuş galiba bayram sonrasi kavuscam inşallah ????????????

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200802_102759.jpg
    Screenshot_20200802_102759.jpg
    32.9 KB · Görüldü: 59
1,928Konular
128,716Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt