• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Yellowkiss Pico V2 RTA

Karagezgin 

Council
Doğrulanmış
Web Sitesi
krmylmz.com
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Pico RTA V2

Özellikler
- 3mm hava kanalı ve yeni yanma odası ile birlikte yeni deck yapısıyla Aromada son nokta
- Deck'e kolay erişim.(Likit dolu halde)
- Yeni AFC 1.5 *4
- Genişletilmiş Likit besleme kanalı

P7170518.jpg
P8020538-Edit-notext.jpg

<< SPECIFICATION >>
- Tek Sarımlı , Yeniden sarılabilen atomizer
- 22mm Çap 30.4 yükseklik(driptip hariç)
- SUS304
- Peek yanma odası
- 2ml kapasite
- Hava kanalı 1.5mm x 4
- Üstten dolum 3mm (topcap altından)

16.jpg5.jpg6.jpg8.jpg11.jpg12.jpg13.jpg14.jpg15.jpg16.jpg17.jpg

Bir çok özelleştirme seçeneği mevcut. Driptipsiz gelir. Fiyat 160 Dolar...

V1 de ki sorunları çözüp kullanıcıyı dinleyerek üretilmiş bir Atomizer gayet başarılı görünüyor. Hussar,gus,Skyline gibi atomizerlerle kapışır. Klonları malesef pek tutulmadı malzeme kalitesi ve işçiliğinden dolayı.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Cumartesi günkü grup buluşmasın da deneme fırsatım oldu. Benim de uzun zamandır takibimde olan bir atomizerdi . Hem görsel olarak beğendim hem de içim kalitesi olarak.
Özellikle peş peşe denediğim için cloudone 2 ile kıyaslarsak, boğaz vurumu daha düşük , aroması yakın , ısınması daha düşük .
Şahsi fikrim aroma severler için uygun bir tank.

Saygılarımla...

Şu zamana kullanmış olduğum aroma anlamında en zevk aldığım bir atomizerdir. Picov2 RTA.

Bulunması zor ve bazı kişilerin fiyatını abartması yüzünden herkesin deneme ve alma fırsatı olmuyor. IMG_20190715_133208-01.jpeg

Fi tarihte üreticiyle yazıştığımda adam hayret etmişti neden atomizerini kullanmak istediğimi merak etmişti, anladığım kadarıyla bir denemeydi kendi açısından, çokta beklentisinin olmadığı, tek cevap vermiştim "basit ve konforlu görünüyor" Ha sağolsun deckle dans vs pekte basit çıkmadı amma velakin sonrasında hayvanlar gibi klonlandı, boyanıp boyanıp satıldı vs...vs.... V2'yi deneme şansım olmadı, ancak onun içinde söyleyeceğim tek şey var : "basit ve konforlu görünüyor"

Valla abi dün de konuştuk senle, konu tam üstüne geldi. Benim bütçeme göre bir atomizer için verebileceğim azami para 750 lira. Hani en en en kalitelisi için bu :)
Ama yurt içi fiyatlarına bakınca ve senle konuşunca kedi ciğer mundar ilişkisi oldu bende :)

Kimsenin kazancına edeceğim laf yok. BU noktada kırmızı bir çizgi çekeyim. Ancak şunu da belirteyim. Zaten Toplu alımlarda bir çok firma hatrı sayılır iskontolar veriyor. (Butik Üreticiler özellikle randomizerla ürün satanların dışında ) Bazı arkadaşlarımız bu indirimleri göz ardı edip site fiyatı üzerinden satışı da aşıp getirme parası adı altında bir fiyatta üzerine ekliyorlar . RRP 100 ise oluyor 200 ... Şimdi birey kişisel olarak getiremediğinden böyle durumlarda edinmek istediği ürüne mahkum kalıyor bu arkadaşlara.

Bir yerde hizmet kimse kimseye zorla birşey satmıyor. Ancak Türkiye'nin genel ticaret mantığı budur. Bizim halkımız topu göğüs hizasında görünce vole vurmak başının 20cm yukarısında görünce röveşata atmak ister...

Sen nasıl denemedin oda bambaşka bir konu. Adam onsuz lavaboya gitmiyor. En az 5 kere görmüşsündür :D
Oxelight hocamın hediye ettiği steam v1 kullanıyorum. İlk başlarda çok zor geldiği için fazla önemsemediğim fakat @Pleasewait üstadımın kullanımını gördükten sonra elimden düşürmediğim bir ato. Benim gibi soğuk ve sıkı içiciye pek uymasada hatırasına binaen elimde devamlı tutmayı düşünüyorum. V2 gayet güzel ama alım yelpzeme girmez maalesef ????

Türkiyede 1850 lira ya project x satıldı . Allah alana akıl fikir versin... Diyecek başka hiçbirşey bulamıyorum.. Birde böyle parası çok olduğundan kıymetini bilmeyen pervasızca gösteriş için savuran bir tayfa var. Ederi neyse onu ver al 100 yıllık iskoç viskisimi satın alıyorsunda ederinden fazla veresin....

@Pleasewait hocamın gönlü geniş , oyuncaklarını paylaşmayı denetmeyi seviyor ve bu konu da ısrarcı. İllaki denemeni fikir ve tecrübe sahibi olmanı istiyor. Kendi zamanında zor şartlar altında (çoğu kullanıcının resmini bile görmediği) ürünleri bir şekilde edinmiş ve başkalarının artık zorlanmasını istemiyor. Zaten fiyatlar konusundaki politikası da belli. High end sevgisi de kendi bileceği bir iş ona da karışamayız zaten.

Biliyorum hocam , zaten yazdıklarım size yönelik değilde sayfayı okuyan diğer arkadaşlar durumu daha iyi anlasınlar diyeydi :)
Gus sevgimiz dışında bir ortak noktamızda sanırım bu high end ürünler konusu. Sanırım ikimizde aynı düşüncedeyiz.
Yani kısaca diyoruz ki ; Aynı chip e sahip iki mod dan biri 500 ediyorken ve bana fazlasıyla yetiyorken ,diğerine sadece görüntü için niye 2500 vereyim, doğru mudur? :)

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt