• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Yellowkiss Pico V2 RTA

v1 i severek kullanmıştım ( tabi ki klon ) v2 de acayip merak etmiştim ama kurulumdaki o zahmeti falan beni benden alıyor bu sebeple bir karar vermem gerekiyordu
ya günde 30 dk spor ve yürüyüş yapıcaktım yada v2 yi alıcaktım. ben spor ve yürüyüşü seçtim ???? ????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Biraz tezcanlılıkta var galiba hocam affınıza sığınarak :D aslında hiçbiri aman aman zor değil. Dediğiniz gibi birkaç video ve birkaç denemeden sonra gayet kolay gelmeye başlıyorlar. Sadece bazı tüyolar almak gerekebiliyor onun içinde üstatlar her zaman yardıma hazır:)

Şöyle hemencik şuraya bir inceleme bir sarım örneği atsa ni güzel olur :) Bende akşam eve gidince sarmalarım oluyor mu diye :D Ne dersin ha çılgın adam :p

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yok hocam estağfurullah, herkesin kendi açısından kaygıları var. Kimi akmasın, kimi yanmasın, kimi şaşırmasın ister :) Üstelik bu işin kesin bir doğrusu da yok.
İlk testlerden başarılı sonuç aldığınıza sevindim. Umarım gönlünüzce güle güle kullanırsınız.:)

v2 candır bayılarak kullandım nakit ihtiyacından zamanında 300e vermiştim :D momentus ve ikisi aroma konusunda harika atomizerler

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt