• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Yeni̇ Başlayan İçin Mtl Atomizer Önerisi?

emirhanong

Community
Selamlar, 2 senedir bir bırakıp bir geri başlayanlardanım. Artık son noktayı koyup, bir setup yapıp yoluma devam etmek istiyorum. Aromanın yoğun olduğu, sarımın beni başta sarımlı atomizerden soğutmayacağı, çok fazla boğaz vurumu aramadığım bir mtl atomizer arıyorum. Ne önerirsiniz?

Oyla 0
rta kullanmadığım için doğrudan şunu al diyemem
ancak vurum ve aroma için temel bakılan şey atomizerin boyutudur
kısa atomizerler daha çok aroma uzun atomizerler daha çok vurum verir ama istisnası vardır; mesela vapefly brunnhilde gibi bir atomizer yapısı çok uzun da olsa teller/yanma odası yukarıda olduğu için daha az vurum verir
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
bizim memlekette çok fazla sıfır ürün bulamıyoruz çeşit az, bence siz bulduğunuz sıfır atomizerleri bir yazın aralarından seçelim
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
misal bakın bir tane stokta yok...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Bacaların değişimi harikalar yaratmıyor hocam ama el altında olması da güzel. Alışana kadar değişiklik yapmadan içilebilir. Başta onu almayayım bunu alayım deyip sonra onu da alınca maliyet katlanıyor. Baştan hazır girmek gerek :)

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Kesinlikle haklısın hem dusundum sımdıde adam dl mı mtl mı secım de yapacak burdan ıstedıgıne gore gecebılır ama minör kesınlıkle secmemelı destegı öldü minorun , penadot ıyı bır secım olabılır
paran varsa flash + 2ml tank da olabilir

berserker v2 aromada ve sarım kolaylığında üzmez.
kizoku limit de sarımı kolay. kapasite 1 tık fazla. olmazsa bvc coil ile hazır coilli olarak kullanılmaya devam edilebilir.

Pico+penodatv2 çift bacalı versiyon başlangıç için fazlasıyla iş görecektir.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt