• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Yeni̇ Başlayan İçin Mtl Atomizer Önerisi?

emirhanong

Community
Selamlar, 2 senedir bir bırakıp bir geri başlayanlardanım. Artık son noktayı koyup, bir setup yapıp yoluma devam etmek istiyorum. Aromanın yoğun olduğu, sarımın beni başta sarımlı atomizerden soğutmayacağı, çok fazla boğaz vurumu aramadığım bir mtl atomizer arıyorum. Ne önerirsiniz?

Oyla 0
Bu söylediğiniz atomizerleri nereden alıyorsunuz. Versiyonlar, kısaltmalar çıkamadım ben bu işin içinden yahu.

Verdiğiniz firmaları gördüm zaten forum içerisinde yapılan konuşmalar beni biraz zorladığından kendi yağımda kavrulmaya çalışıyorum. Didik didik etmeye çalışıyorum forumu. Ama nafile yapılan konuşmalar ve kullanılan dil çok eskilerde de bu şekildeymiş. Yanlış bir şey olduğundan değil elbet de ama sohbet arasından fayda sağlayacak bilgi elde etmek çok zor burada bilmeyen için.
Biri soruyor ne alayım öbürü diyor labs al. Hadi bakalım internette labs neymiş ya da versiyonu ya da tam adı neymiş onu arayıp bul bulabilirsen. Saatlerini harcayıp bulsan bile zaten temin edemeyeceğin için giden saatlerin ziyan başka bir şey değil :ROFLMAO:

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
arama çubuğuna MTL RTA yazınca çıkanlar gözümü döndürdü. Hepsinden birer tane alasım var sanki çok biliyor muşum gibi. Üstelik site tesadüfen bulduğum bir yer nedir necidir bile bilmiyorum. Almanyadan gelecekler var ama daha eylüle kadar uzayacak iş üstelik gelirken gümrükte sorun çıkar mı onu da bilmiyorum. Çok yordu beni bu sektör çok.

Buradan alayım geçeyim desem fiyat farkları azımsanacak gibi değil. Yine buradaki konuşmalardan ve sorarak aldığım cevaplardan birkaç model ismine ulaştım onlardan biri olan
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
burada 1700 TL civarına satılıyorken orada yaklaşık 1000 TL.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt