• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nedir? | Nasıl Yapılır? | E-Likit Yerli Likitte Standartlar Ne Olmalı?

Koba 

Admin
Nation
Ne olmalı fikri üzerinden gideceğiz. Eleştiri, hakaret vb. olmayacak. Paylaşımlarımızdan bir sonuç bildirgesi çıkaracağız.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Kesinlikle ???????? Birden aklima kullandigim kaliteli nbaseler geldigi icin orneklendirdim ????
1-Base kalitesi
2-Dediginiz gibi diger onemli olan skt ve yapildigi tarih
3-Bence tester da yapip gerekiyorsa hediye etmeli buda musteriye sunum icin diger onemli seylerden bence ????????

Marka olayıyla bence büyük hata yapıyoruz. Hem üreticileri gereksiz bir strese sokuyoruz, hem de hiçbir zaman gerçekliğini kontrol edemeyeceğimiz bir talebi satın alıyoruz.

Bence elektronik sigara likit yapımında en önemli unsur markalardan ziyade,

1-Standart VG
2-Standart PG
3-Standart Nik

Olmalıdır.

Kullanılan Nbase marka kalite olarak aynı şekilde aromaların markaları,nikotin oranı,üretim ve skt
Birde kesinlikle premium yazmamalı evyapsa ki türkiyede premium kalitede çok zor, kimse kimseyi premium diye kandırmamalı.

Bu konu sadece bizde değil dünya üzerinde bir problem. İlk çıkan mix tariflere premium denilmesinden kaynaklı bir kavram kargaşası var. Premium’un başta amaçlanan tarifine uygun 20 likit zaten zor bulunur. Bu noktada kullanıcı zaten bilinçlendi.

Tek kimlik seri numaralı şişeler olmalı ve periyodik şekilde nic testleri şeffaf ortamda (nasıl olur onu bilemiyorum ama bir yolu bulunur nasılsa) sürekli yapılmalı.

aslına bakarsanız chem bazlı base ler bana uygun değil. (akne problemi yaşıyorum) sigma, merck veya carlo nbase ler kullanılmalı. (akne problemini en az %30-%40ımız yaşıyor)
Aromalar daha düşük oranlarda (%10-12 üst sınır) olmalı.
Efektörler daha az kullanılmalı.

Bazı aromalara bakıyorum %20 aroma kullanın yazıyor. arkadaş böbrekleri elimize vericekler ?

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt