• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Yılanss ????

CmZ 

Doğrulanmış
Selamlar Sbtv ailes
Öncelikle her türlü makara ,kikiri ,zehir ????, aklınıza gelecek hertürlü muhabbet serbest
Konuyu açma sebeplerimden biri ???? ikincisi merak.
İşin aslı zehre ihtiyacım var ????????
Benim gibi zehirlenmek isteyenleri bir araya toplamak istedim desem yanlış olmaz????????
Var mı ben Kutup ayısı ile tanışmak istiyorum diyeen. ????????
Gelelim malum zehirlere :)
Damardan zehir istiyorumm şimdiiii ????????????
TRY 203.79 51% İndirim | Yftk SQuape bir katlı RTA 4ml kapasiteli 316 paslanmaz çelik 24mm çap hava akımı Rebuildable rta vs flaş e-buhar V4.5S + rta
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
☠️ ☠️ ☠️ ☠️
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Bu ürün ae veya ft gelirse niyetim var aslında ikisinede niyetim var.

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
aklımdakide o zaten. stabilizeden artan parçalarla modla uyumlu drip yapmak.
mesela delikleri freze ile değil de panç la açıp çıkan parçayı dripte kullanmak ;)
ahşap becerim var da torna yok. çalışıp yavaş yavaş onu geliştiricem bakalım :D

ekleme : kimse anasının karnında öğrenmiyor sonuçta ????

Hammadde zaten öyro ve dalır ile Dedeciğim, elbette satış da dalır ve öyro ile olacak. :cool:
Not: Bende 2metre 10mm PTFE ve 2metre 10mm orjinal Delrin çubuk var, driptip yapacağım diye almıştım kenarda duruyor, hammadde benden işçilik senden bir sana bir bana yapalım mı :) diyerek olaya giriş yapayım :ROFLMAO:

önce bi kendimi geliştireyim. ince işçiliği iyice kavrayayım. yolla derim ;)
tornayı nisanda alıcam daha ????
bi sürü başka malzeme aldım bu ay. duruma göre taşlı zımpara ile tornanın alma zamanını değiştirebilirim

Himmm karpuz kabugu filan, kafamda deli sorular ..... ne diyom ben yok agam bizde yanlis olmaz, ne dediysek o :D

Sari altindanda oderik kafani yorma,

Dur surda altin rengi yaldizli pigmentlerimiz vardi sankim, hos onlarin kilosuda 20 25 yoroydu ????

Abi fikir güzel???? başarılar diliyorum. Adam lazım ise ciddi ciddi çalışmaya gelirim bu arada. Elim ahşap işlerine epey yatkındır ☺️ Evimin yakınında atölye yapacağım ucuz yollu bir yer bulamıyorum maalesef bulsam keşke. Ama bodrum kat vs bulamadım bir türlü veya çatı arası. Çok istediğim birşey. Epoksi ahşap sehpa, bardak altlığı vs yapıyorum boş kaldıkça :)

ahşap, mobilya, sıhhi tesisat, sıva, badana-boya, inşaat işleri, mühendizlik, elektrik, az bişi elektronik, bilgisayar donanım-program.
hepsinden var birazcıkın işte
torna yok bi. onu öğreneyim bu seferde ????
epokside aklımdaydı hep. tembelliğimden uğraşmadım ????

Geçtiğimiz yıl çok kafa yormuştum. Hatta dikey freze bakmıştım 8-9 bin idi şimdi baktım 18bin olarak gördüm ve sustum :)
Türkiyede stabileze ahşap işi yapan geçmişte alışverişimin olduğu bir arkadaş var idi instagram hesabıda mevcut isterseniz paylaşırım @comandante

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt