• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Yılanss ????

CmZ 

Doğrulanmış
Selamlar Sbtv ailes
Öncelikle her türlü makara ,kikiri ,zehir ????, aklınıza gelecek hertürlü muhabbet serbest
Konuyu açma sebeplerimden biri ???? ikincisi merak.
İşin aslı zehre ihtiyacım var ????????
Benim gibi zehirlenmek isteyenleri bir araya toplamak istedim desem yanlış olmaz????????
Var mı ben Kutup ayısı ile tanışmak istiyorum diyeen. ????????
Gelelim malum zehirlere :)
Damardan zehir istiyorumm şimdiiii ????????????
TRY 203.79 51% İndirim | Yftk SQuape bir katlı RTA 4ml kapasiteli 316 paslanmaz çelik 24mm çap hava akımı Rebuildable rta vs flaş e-buhar V4.5S + rta
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
☠️ ☠️ ☠️ ☠️
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Bu ürün ae veya ft gelirse niyetim var aslında ikisinede niyetim var.

Oyla 0
sanirim ilk kez 3-4 yil once gordum bu resin ve agac birlesimi urunleri. o gun bu gun merakim var ama sadece merak olarak kaldi.
benim de ufak bir atolye kurma hayalim var. lazer kesim, 3d print ve senin yaptigin gibi urunler. ben yine arastirmaya baslayayim en iyisi :)
Sen evde mi yapiyorsun bunlari?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Gerçekten çok keyifli :)
Evet haftasonu banyoyu kapatıyorum ağaç kesim ve ebatlama işlemi için, fakat zımpara evde olmuyor her yer toz duman???? o sebeple bahçeye iniyorum orda takılıyorum kendimce.
Eve pek yakın sayılmayan bir yerde ufak bir atölye kurdum ama çok verimli olmuyor, git gel mesafe fazla olunca yolda geçirdiğim zaman boşa gidiyor. Eve yakın bir yer olsa mükemmel olacak, daha fazla iş çıkaracağım ama bulamadım. Bakalım evi dubleks yaparsam terası kapatırım direk ????

@ehy ahşapları nereden temin ediyorsun. hoş ben daha o aşamaya gelmedim.
bugün dolapdere sanayideydim. o tarafta yok. kerestecilerede geçemedim.
önümüzdeki hafta kerestecilerde bakınıcam bi.
hem starwood dan birkaç malzeme alırım, hemde ahşapçıları dolaşırım :)
70 m2 teras var bende ????

Son düzenleme:
Abi çok özenli birşey yapacaksam, bursa mudanyada Mehmet marangoz var oradan alıyorum.
Harici imes-modoko taraflarında kerestecilere ve kütükçülere bakıyorum.
Bu arada sizin o taraflarda imkan daha çok, mutlaka kütükçülere uğra.
70m2 de ben neler yaparım neler , tam hayalimdeki mekan????

dur dur son projemi söyleyeyim. atölye yapacağım odanın iki parçalı camının bir kanadını iptal edip oraya pimapen kapı takacağım ????
benim ustadan fiyat aldım, baya yüksek bi meblağ tuttu sıfırı. abi senin elinden geliyor. kayabaşındaki çıkmacılardan al kendin tak dedi. kafamada yattı. nisanda bir de o işe girişicem. ???? bugün dönüşte uğradım 2500 olan kapının çıkması 500 tele ????

1,906Konular
128,440Mesajlar
9,850Kullanıcılar
hcank007Son Üye
Geri
Üst Alt