• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara 1 Sene ve Üzeri Kullandığınız Sihirli Mod + Ato Nedir ?

h.a 

Doğrulanmış
Selamlar Herkese...
1 /2 Sene ve Üzeri Değiştirmeden Kullandığınız Mod + Ato Nedir diye bir konu açsam ?
hatta Mod+Ato + Likit + Tel + Pamuk vs de eklenebilir...

Not: buraya mı veya başka bir bölüme mi karar veremedim,
değerlendirilip ilgili bölüme taşınabilir...

Örneğin Bende 1,5 /2 senedir,
Gus Momentous V2 ve Gus Zest, Expromizer 1.1,
Gus Mech Mod ,
Five Paawns Grand Master Likit
Temco 27 Ga Tel ( 2mm klavuza 6/7 tur hafif aralıklı)
Cotton Bacon v2 ve Juşcy Wix Pamuk...

DNA chipe geçip sıcaklık kontrolünü kullanan kadar sürekli ato değiştiriyordum. Her hafta ya da iki haftaya bir ato alıyordum. Boğaz vurumu için başka ato, ılık/sıcak buhar için farklı ato. Hatta aroma türüne göre ato seçiyordum. Sıcaklık kontrolüne geçtiğimden beri sadece benim için en pratik sorunsuz tek atoyu (brunhilde mtl) kullanıyorum. İçim keyfine göre sıcaklığı ayarlayıp geçiyorum...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Hocam ısı kontrolünde 3 tel ile deneme yaptım;
- SS316 (Temco)
-Titainum (Temco)
-NiFe 30 (Zivipf)

Bunlardan (benim damak zevkime göre) bariz üstünlüğü olan NiFe 30 idi. Bu arada şunuda eklemem gerek ilgili telin profilini cihaza yükledikten sonra içimden keyf almaya başladım. Titanium'da boğazımda rahatsızlık hissettim, aromada zayıftı. Boğazdaki hissi bazı arkadaşlar boğaz vurumu olarak nitelendirmiş ama bana daha farklı bir tat verdi, o yüzden şimdilik bu teli kenara koydum. Isı kontolünde acemiyim bu arada, zamanla tecrübe kazandıkça tekrar denerim belki...

1,903Konular
128,404Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt