• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara 1 Sene ve Üzeri Kullandığınız Sihirli Mod + Ato Nedir ?

h.a 

Doğrulanmış
Selamlar Herkese...
1 /2 Sene ve Üzeri Değiştirmeden Kullandığınız Mod + Ato Nedir diye bir konu açsam ?
hatta Mod+Ato + Likit + Tel + Pamuk vs de eklenebilir...

Not: buraya mı veya başka bir bölüme mi karar veremedim,
değerlendirilip ilgili bölüme taşınabilir...

Örneğin Bende 1,5 /2 senedir,
Gus Momentous V2 ve Gus Zest, Expromizer 1.1,
Gus Mech Mod ,
Five Paawns Grand Master Likit
Temco 27 Ga Tel ( 2mm klavuza 6/7 tur hafif aralıklı)
Cotton Bacon v2 ve Juşcy Wix Pamuk...

Bu konu 2019 Mart ayında açıldığında yazmışım, Fev4 ve Penodat hala duruyor. Dani Box ve ML, malesef E-petite gitti.
Dani ve Fev4 ile Nife30 ısı modunda değişmedi, ML ile Penodat Khantal w modunda aynen devam.
Ha bu arada neler geldi neler gitti hiç sormayın, ama bu iki setup hiç değişmedi. Orj. Skyline, Armed de çekmecede yatıyor.

Mod işi biraz trend ve moda ile alakalı gibi geliyor bu yüzden sık sık değiştiriyorum.
Atoda ise spica Pro galiba 2 yıldır hep elimin altında olan. Podmod konuya dahilde istetme olarak tuttuğum her daim bir Caliburnun vardı. Şimdi caliburn G ye gectim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Geçti 10 günde geldi takılan hiç birşey olmadı 20 civarı siparişim var 3 senede

3 sene önce ijoy Elf 2. el 90 TL malum sitelerde sıfır 70 TL anladım ki 2. el daha pahalı ????
Bu gün bir ilan gördüm mod.sıfırdan tek farkı ambalajının açılması demiş satıcı ama vidaları yalamaya yakın

Şayet geçmedi diyelim paragöz satıcılara para vermem elin çinlisine benden yemek ye derim daha iyi

Gus - Phenomenon v2 (Kantal 1A - 26ga - 2,5mm'ye hafif aralıklı 5 tur coil + Texas Tuff-Juicy wicks) Pastane likitleri için
GG -Tilemahos Armed (Kantal 1A - 26ga - 3,5mm'ye geniş aralıklı 6 tur coil + Cotton Bacon v2) Tütün likitleri için (Uzun bi süre kullandıktan sonra sattım)
Sirius mod - Spica v1 (Kantal 1A - 26ga - 3,0mm'ye hafif aralıklı 5 tur coil + Cotton Bacon v2) Pastane + Meyveli likitler için
SX Mini - Q mini (5 - 15 watt aralığında)
------------------------------------------
Sıklıkla böyle bi setup kullanıyorum, arada değişik denemelerim de oluyor tabi ki. ????

yaklaşık 3 sene boyunca

ida rda + fx22 mod

radar rda + geekvape gbox squonk mod

pulse 24 + athena squonk mech box mod

kullandım

squonk benim için bir vazgeçilmez olduğundan 11-12 tane squonk modum oldu
hatta gbox dan ve athenadan yedekledim bulamam ilerde diye

artık gbox kullanmıyorum ama. onları emekliye ayırdım
şuan lost vape drone bf dna 250 c + 25mm apocy ultem cap kullanıyorum
bunuda bi 10 sene kullanırım

1,901Konular
128,373Mesajlar