• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara 1 Sene ve Üzeri Kullandığınız Sihirli Mod + Ato Nedir ?

h.a 

Doğrulanmış
Selamlar Herkese...
1 /2 Sene ve Üzeri Değiştirmeden Kullandığınız Mod + Ato Nedir diye bir konu açsam ?
hatta Mod+Ato + Likit + Tel + Pamuk vs de eklenebilir...

Not: buraya mı veya başka bir bölüme mi karar veremedim,
değerlendirilip ilgili bölüme taşınabilir...

Örneğin Bende 1,5 /2 senedir,
Gus Momentous V2 ve Gus Zest, Expromizer 1.1,
Gus Mech Mod ,
Five Paawns Grand Master Likit
Temco 27 Ga Tel ( 2mm klavuza 6/7 tur hafif aralıklı)
Cotton Bacon v2 ve Juşcy Wix Pamuk...

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam acil nakit ihtiyacından elimde ne var ne yok sattım bir dl bir mtl setup devam ediyorum :/ o epetite en yakın arkadaşıma bana geri satma sözüyle gitti. Önümüzdeki ay geri alıp yola devam ederim diye düşünüyorum.

Estağfurullah ne kusuru :)

2 .ayımız sanırım. Doggy 2k16 + Pico. Her şey çok güzel ama doggy'nin tankı çok huzursuz ediyor beni. Tüm tank'a dışardan japon yapıştırıcısı mı döksem bilemedim. DL'yi çok özledim pofur pofur :(

4-5 sene kadar evvel modern tip e-sigaraya ilk başladığım modum Pico hala bende. Bumerang gibi ne yapsam gitmiyor.

Onun haricinde bir cok mod degistirmekle beraber hafifliginden ötürü Tesla serisi günlük kullanımda her zaman el altinda oldu. ( Wye85, wye86,wye200)

Atomizerde troy rda ile de 4 seneyi devirdim ve sanırım ilerde bıraksam bile hatıra olarak saklayacağım kendisini.

Spica Pro
Meyve, sebze her şeyi içiyorum spicayla
Berserker Mini
Tütün hariç ne denk gelirse, aslında satacaktım ama sipsileri yüzünden ayrılamadım
Vt75 Nano (watt mode)
Keşke pico, swag tarzında olsa ama yinede güven veriyor
Pico
Sevgili picom, yoldaşım, kara gözlü gardaşım
Sana bu yazıyı çok uzaklardan yazıyorum
Seninle tekrar kavuşmayı istedim ama sattığım hayırsız seni üzmüş incitmiş
Sana attığım yazılımı kaldırmış
Seninle devirdiğimiz 50 bin pufu sıfırlamış
Saçma etiket yapıştırmış
Yine de seninle kavuşmak isterdim, ama malesef izini kaybettim
Senden hatıra kendi yaptığım deri kılıfın çok selamı var
Huzur içinde yat...

Major V1 + Kendi yaptığım mosfetli tek pilli (18650) mod
İda rda + Pico
Evyap likit 15 mg ( Tütün, pastane, meyve )
Temco 32 awg Nicrome tel
Muji ve Rayon pamuk.

3ad pico - 1ad pico mega - 1ad dotmod 75w- 1ad asmodus minikin reborn - 1ad smpl - 1ad vapedaddy bunlar cihazlar

1ad siren v2 - 1ad galaxıes - 1ad fakirs ion - 1ad fakirs troy 1x v3 - 1ad gus lite - 1ad gus melenaus - 1ad kayfun v5 - 1ad dotmod - 1ad ammit 22mm - 2ad serpent 22mm - 1ad maddog şimdilik bukadarcık tarihlerini hatırlamıyorum ama çoğu3-4 yıldır benimle ????

4 ü tamamladı heralde ,canı çıktı ve cok baypass ettim yinede savasıyor gazi pioneer modum.
@Pineapple hocam senin ilandaki modu alıpta pioneri 5. yaşına gelmeden emeklimi etsem
iyice salmaya başladı ne kadar tamir etsemde bi destek olmadan pilleri olup olmadık yerde bırakıyor :)

1,903Konular
128,403Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt