• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara 80/20 Zamanı Geldi :( Nbase Alacaklar Dikkat

PcKoPaT 

Council
Arkadaşlar, malum havalar ısınmaya başladı ve artık kışlık nbase veya likitlerimizi kenara koyma vakti geldi. Bu şekilde daha iyi demleneceklerdir.

Ben de artık 80/20 oranına sahip nbase'ler kullanmaya başlıyorum. Yeni nbase alacak arkadaşlar da bu orana dikkat etmelerini öneririm.

Yazın kullandığımız aroma oranları düşecek :(

qngt2pn.JPG

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
9mg yapınca 1,5 kat pahalı değil maalesef. Olması gerektiği gibi aslında :) O fiyatın altına satılan ürünlerde (merck diyerek) biraz sorgulamak gerekebilir.. :(
6mg ye kadar kampanyalı bizi kurtarıyor. 9mg eklersek zarar yazar. Maliyeti bile değil baya baya zarar yazar :)

pg alerjim var sanırım chem kullanıyorum her tarafım sivilce oldu kıpkırmızı alın ve kafa derim ne yapmalıyım

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
wallaha bilmiyorumki dostum goldenada fazla guvenılmez beni 2 kere .......
en güzeli 1-2 gun ateşli iç baqbaqlaım değişim ne yonde olacak olmadı nbase değiştir zaten alerşim varsa biopg falanda hikaye hep tuketıcıyı kandırma dalga dumenlerı

Moderatörün son düzenlenenleri:
Penadotun yenı cıkan dot rengi tankları varsa olur çakma pei ler :D
ama beyaz mika tanklar varsa besleme zaten onlarla cok zor diğer turlu hepden doka sarar

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt