• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara 80/20 Zamanı Geldi :( Nbase Alacaklar Dikkat

PcKoPaT 

Council
Arkadaşlar, malum havalar ısınmaya başladı ve artık kışlık nbase veya likitlerimizi kenara koyma vakti geldi. Bu şekilde daha iyi demleneceklerdir.

Ben de artık 80/20 oranına sahip nbase'ler kullanmaya başlıyorum. Yeni nbase alacak arkadaşlar da bu orana dikkat etmelerini öneririm.

Yazın kullandığımız aroma oranları düşecek :(

qngt2pn.JPG

Oyla 0
ya zaten cevremden kendımden bılıyorum her doku e-sıgaraya atıyoruz

tankların rengi o kadar kötü ki anlatamam alacak arkadaşlar bunu bilsin beyaz alsınlar seçenek varsa

Ekli dosyalar

• IMG_20230519_194859.jpg
    IMG_20230519_194859.jpg
    23.8 KB · Görüldü: 20
  • IMG_20230519_194904.jpg
    IMG_20230519_194904.jpg
    25.8 KB · Görüldü: 19
  • IMG_20230519_194909.jpg
    IMG_20230519_194909.jpg
    26.3 KB · Görüldü: 15
Yaz-Kış 50/50 vg-pg 15 mg nic. %20 aroma oranı değişilmez bende.

ilk baslarda yeterli ama penadot besleme sorunu var serı cekımlerde mala baglıyo (0,85) ama fıyatına gore tabıkı iyi

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Penodat güncel şartlar altında başlamak, sarım öğrenmek için güzel bir atomizer ancak Flash ile karşılaştırılması yanlış diye düşünüyorum. Flash alanının en iyisi. Soğuk, kuru, pürüzsüz buharlı, vurumlu bir atomizer istiyorsanız kaçırmayın hocam hazır doların yükselme ihtimali de varken.

Performans kısmı gerçekten çok dipte hocam. DL podmod kullanırken hem MTL'e geçeyim sağlık yönü iyi hem de coil masrafım olmasın diye Penodat v2 almıştım. Yaşadığım memnuniyetsizliği tarif edemem :) Flash'ı araştırırken çoğu kişi Penodat'tan fazlasını bekleme, MTL'de aroma olmaz Flash'ın aroması kötü dese de alıp deneyince yorumlara aldanmamak gerektiğini gördüm.

Diğer forumda YTFK Flash-e-Vapor V4.5S olarak 1250 TL sıfır fiyatı ile bir ilan var. Bu şekilde mi temin ediyorsunuz atomizer alacağınız zaman ve anladığım kadarı ile Aliexpress biraz şans işi olsa da oradan yarı fiyatına geliyor gibi görünüyor. yine ben yanlış bir şeylere bakmadıysam.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
bu alınır yani öylemi. Birde yurtdışı derken aliexpress ten bahsediyorsunuz değil mi? Almanya dan kuzenler vasıtasıyla belki 3-5 kalem bir şey niyetim var çünkü. Onların tedarik edebileceğini bildiğim bir site bulunca buradan linki vereceğim sizlerden o zaman nihayi sonuç için yardımı isteyeceğim. Çünkü benim öğrendiklerim ve araştırmalarım aşağıdaki Atomizere ulaştırdı beni.
10681571508274.jpg

Üstatlar FLAS KRALDIR. Zaten farklı bir şey de söylemiyorsunuz. Yazacaklarım size değil, zaten bildiğiniz şeyler ama 1.2 not eklemek isterim.

Flash aroma konusunda kendi tankıyla evet, düşük kalıyor (ama benim için sorun değil). Tribeca, Castle Long gibi aromalarda orijinal tankla kullanılabilir, sorun olmaz. Bir Penadot tabii ki olmaz, ama Penadot'un eksilerinin yanında yok sayılabilecek bir sorun.

Bundan sonraki yazacaklarımı 0.85 ohm için yazıyorum (siz bu değerleri değiştirerek daha iyi sonuçlar alabilirsiniz).
2 ml veya 2.5 ml tank ile çoğu aroma keyfini verir ama çabuk bitiyor benim kullanımlarımda.

Penadot yeni bok rengi tanklarıyla veya ilk gelen beyaz belası tanklı ile BESLEME SORUNU VAR.
Zaten beyaz tank ile çok ortada bir olay,
bok rengi tankla seri çekimlerde sıçıyor. (ve çok kötü gözüküyor)
Likit dolumu yeni tanklarda %5 akıtma sorunu yapar , eski beyaz tanklarda %80

Yeni başlayanlar için kesinlikle iyi, adama pratik yaptırıyor :) Sarım vb. şeylerde çünkü çok sorunlar çıkarıyor. İşin mantığını kavrayana kadar yap, boz uğraş işi çözüyorsun.

Flash'ın ultra rakipsiz olduğu konular, sarım çok kolay. Şimdi, yok ben Penadot'u sarıyorum bir şey olmuyor, yok akıtma olmuyor gibi şeyler söyleyen arkadaşlar olacak. Bizde sarıyoruz ama Flash kolay, basit. Herhangi bir matematiği yok, akıtma yapmaz, besleme sorunu yapmaz vb.
Bunların herhangi biriyle karşılaşırsanız, Penadotda acemi adam anlayana kadar çok zaman geçiyor.
herhangi bir yerde kalabalık bir caddede yolun ortasında
Ne yazdım, kimse bu kadar uzun yazıyı okumaz ama olsun. Daha çok yazılacak şeyler var bu iki ato için ama üşendim. FLASH KRALDIR.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt