• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara 80/20 Zamanı Geldi :( Nbase Alacaklar Dikkat

PcKoPaT 

Council
Arkadaşlar, malum havalar ısınmaya başladı ve artık kışlık nbase veya likitlerimizi kenara koyma vakti geldi. Bu şekilde daha iyi demleneceklerdir.

Ben de artık 80/20 oranına sahip nbase'ler kullanmaya başlıyorum. Yeni nbase alacak arkadaşlar da bu orana dikkat etmelerini öneririm.

Yazın kullandığımız aroma oranları düşecek :(

qngt2pn.JPG

Oyla 0
+Flash ile kalabalık bir caddede yolda yürürken dolum veya pamuk değişimi bile yapabilirsiniz ben yaptım :D

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hayır, tüm yurtdışı alışveriş siteleri için diyorum.
Bavul ile getirebilirsiniz abartmadan.
İhtiyacınız olan her şey rehberde mevcut:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Flash'ta tanktaki likiti boşaltmadan sarım değiştirmek bile Penodat'a göre büyük bir lüks hocam. Penodat'ı alıp 3-4 gün kullandım, Hiç akıtma da yaşamadım ancak sarım yapıyorum, aroma yok. Ben yanlış yapıyorum sanırım diye tekrar tel pamuk değiştiriyorum. E hazır açmışım, belki likit uygun gelmedi deyip likiti döküp değiştiriyorum. Belki 10 küsür likit denedim ancak hiçbiri beklentimi karşılayamadı. Döktüğüm likitin ücreti atomizeri geçmiştir :) Flash'ı da böyle bir deneyim yaşar mıyım diye korkarak aldım, zira insan en azından atomizere koyduğu likitin az da olsa tadına varabilmek istiyor. Böyle bir sorun yaşamamak mutlu etti. Flash'ın aroması az ancak insanı memnun etmeyecek kadar da az değil diye düşünüyorum. Yeni tankların renginden ziyade deck'ten taşması da hiç hoş durmamış Penodat'ta. Çapının genişlemesi besleme sorununu biraz olsun çözmüştür sanırım. Penodat ile başlayan biri hiçbir atomizerde sarım zorluğu yaşamaz sanırım. Tam bir atomizer öğretmeni gibi. Yeni tanklı fiyatına o parayı vermektense Flash çok daha doğru bir seçim olur.

Son düzenleme:
1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt