Değerlendirme Aroma Burada Değerlendirme, Soru-Cevap

AromaBurada 

Commercial
Web Sitesi
www.aromaburada.com
abgif.gif
Herkese merhaba..
Mutlu huzurlu günler dilerim.
Bu alanda sitemizde ki ürünleri yorumluyor, sohbet ediyor, fikir ve önerilerinizi topluyoruz.
Bizi tanıdığınız günden bu yana değişmeyen iletişim şeklimiz ve fiyat politikamızla yola devam :)
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

acizane kendimce sıraladım benim için beğeni değeri olarak :)
%5 olarak demlemiştim ama %10 demlemeyle herbiri hakkını veriyor Tiramisu hariç onu %3 ile %5 ideal.
IMG_8740 kopya.jpg

Frosbite ve Asap Grape... Bu ikisini ayrı bir yere koyuyorum. Frosbite demlendikçe tatlılaşıyor. Ben üç haftadan itibaren içmeye başladım her halini sevdim. Diy kit olarak Miranda da güzel. Glassapple da mirandaya benziyor o da elma severlere hitap eder.

Çerez severlere de Mixologist No:6 yı kesinlikle öneririm. Mixologist No:5 te uzun demleme sonucu oldukça güzel oluyor. Zaten çerezler 40 günden önce içilmemeli bence. Hatta 2 ay demlenince çok güzel oluyorlar.
Boss rezerve ve Nutty Nana da fena değiller.

tek pişmanlığım asapgrape bir tane almak
yazın en az 3 şişe içerdim ben onu yaa
sırf yaza özel 500ml nbase alıp demleyesim var, zaten gören likit istiyo bunu daha çok istiyolar
geçen biri istedi asap vermedim valla kendi yapaydı içeydi banane

ben birkere %15 demleme yapmıştım X bir aromada kısa sürede tadı bozuldu ve içelmez hale geldi . bu %20 demleyenler nasıl yapıyor bunu acaba aroma seyreltisindenmi oluyor. bu oranlar.

dıy kit mi aroması iyi oluyor yoksa normal aroma alıp yapmak sizce

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
%12 oran bence bir çok markada üst sınır. Kaldı ki biiiir çok markanın üst sınırı da %2-5.. Markanın kendi verileri ve avrupada ki vaperlerin yorumlarına bakınca x ürünün oranına %5 çok iyi deniliyor. Aynı ürün bizim buralarda ne hikmetse %20 lere çıkıyor :) Üstelik nasılda pahalı.. Diyeceklerim bu kadar.. :(
Şimdi reklamlar: Güvenli alışverişin adresini siz biliyorsunuz :) :D

her aromanın oranı kişiye göre değişebiliyor kimini yoğun hissetmek isteriz kimini hafifden isteriz.
bu likit işi bana hep karışık ve meşekatli geliyor :D
sizden aldığım zıkkım kahve tiramüsu başarılı. özellikle başka yerden aldığım tiramüsu koyu olurdu ve coil günnük giderdi ama sizden aldığım çok iyi gerek tadı gerek pamuk tel ömrü açısından.
sizden aldığım filitre kahve acaba nescafe aromasıda mevcutmudur. birde onu denemek isterdim.
birde acaba diyorum zıkkım içine büskivi eklense nasıl olur . şöyle yapabiliriz zıkkım sipariş geçersem yanınada büskivi sipariş geçsem evde karışımı ayarlasak yada siz yapabilirmisiniz 🙏

sana çoook kızgınım😡
şu salt 100ml haricinde niye yok?
3 tane yapacaktım, yapmamışım unutmuşum, acayip iş vardı geçen hafta
paketi bi açtım 100ml salt var
salt likit yapacaktım 30ml şişe aldım 10tane
neyse pazartesi 200ml daha alayım napayım
el at şu duruma, 250ml salt istiyorum ben
ha söyleyince 250ml hazırlıyosun eyvallah, kahvaltı tabağı istesek streçleyip yollayacaksın neredeyse yok kelimesini duymadım daha ama siteden girerken unutuyo insan

Son düzenleme:
aromalar çok başarılı ne coil kirletiyor nede öyle yüksek oranlara ihtiyacı var.
öncesinde deneyimlediğim sıkıtlılar bunlar . örnek tramüsu X yerlerden aldığım zift gibi olurken bu adresde sarımsı bir renk veriyor.
coil ömrünüde diyerleri gibi çöp yapmıyor.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt