Değerlendirme Aroma Burada Değerlendirme, Soru-Cevap

hmm
ben senden 500ml salt isticem, e nası olcak bakim o? hemde merck merck isticem

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Biz tonajlı olarak bileşenleri satın alıyoruz. Karışımlar ve fiyat politikası bizim elimizde. Nbase fiyatlarımız aynıdır, 2024 zamlarında geç kaldık bu süreçte fiyat farkı fazla olmuş olabilir. Vakit bulursam bende zam yapacağım :)

Zıkkım ve aftermath de yorumum var ama onlar benim için spesifik diye yorumladım. Onun dışında birçok aromayı deneme rağmen ne hakkıyla tadımını yapabildim ne de yorumlayıp insanlara fikir verecek kadar fikir sahibi olabildim. Woodys de aldım ilk çektiğimde yoğun bir ağaç tadı aldım ama sonrasını hatırlamıyorum böylede yazılmaz yoruma

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Likitlerim demlensin bolca içer konuşuruz 1.5litre sizin aromalardan yapılmış likittim demleniyor şuan ara ara kokluyorum ismini ve kokusu hafızaya kaybedilsin diye :ROFLMAO:
60 ve 120 ml gorilla şişelerin güzel aşırı sert değil kanser etmez atomizer doldururken.

Bencede ürün alan deneyimleyenlerin yorumlaması gerekir ürünü. bu satıcı için yapılan bir eylem değil aksine alıcı için gerekli bir durum.
yorumlaki seninle aynı ürünü alan dostların senin sayende nasıl bir ürün aldığını bilsin. kendi arkadaşına bir hayrın dokunsun :unsure: (y)
herbirimiz bir ürün alırken istemezmiyiz deneyimleyenlerin yorumlamasını.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt