Değerlendirme Aroma Burada Değerlendirme, Soru-Cevap

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
IMG_8740.JPG
bahsetdiğim demlenme aşaması ilk aldığın renk değil şuan içiyorum ve sarı renkli açık sarı. ama diyeri yani önceki deneyimim hem bırtılı kalıntılar vardı içinde hemde demlendiğinde koyu sarı nerdeyse kırmızıya yakındı . ama içine baktığında minicik parçacıkalar görürdüm :) günlük pamuk değişirdim akşama zor dayanırdı ama bunda 2 günde değişim yapıyorum ve çokda yanık olmuyor ama yinede 2 günde değişirim pamuğu. demleme oranımda hiç değişmedi .1,5 ama birdaki demlemeyi %1 düşünüyorum

Son düzenleme:
Maalesef yılbaşında güzel bir kampanya düzenledik katılanlar yakaladı. Belki ramazan ayında yapabiliriz. Oda geleneksel hale gelen ramazan kolisi kampanyamıza bakiye toplamak için olabilir. Burada yeni olduğumuz için bir çoğunuz bilmiyor olabilir. 5 senedir her ramazan ayında erzak kolisi hazırlatıp dağıtıyoruz. Bu süreçte sitelerimizde kampanya oluyor ayrıca katkıda bulunmak isteyenlere de duyuru yapıyoruz. Şimdiden duyurmuş olalım buradan da :)

2.ml Tester sistemi olsa sanırım bir çok aromaların yorumları olur. gerçi üşenen dostlarımızda olabilir. :unsure:

Bu taş bana gelmiş sanırım😂 evet deneyenlerden biri benim ama buraya yorum yapmayı unutmuşum affola 😄 2 farklı tester denedim. Biri gerçekten çok iyiydi. Admine özelden bildirmiştim sanırım o çok iyi olan versiyon siteye girecek. Tavsiye ederim kesinlikle herkese. Fakat en az 3 hafta demleyin. İlk haftalarda sadece şekerli tütün tadı alırken 3.haftadan itibaren güzel bir cherry tadı yerleşiyor likite.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt