Değerlendirme Aroma Burada Değerlendirme, Soru-Cevap

Genel olarak tadım konusunda başarılı değilim, çok leş olmadığı, bozuk olmadığı sürece içip geçiyorum. Geçmişe dönük aromaları da bu yüzden pek hatırlamıyorum. Aldığım birçok aromayı tekrar gördüğümde bu nasıldı ki diye soruyorum kendime, çünkü hiç hatırlamıyorum. Woodys de ilk kez tadımını yaptığımda bu nasıl yoğun bir tad ulan dediğimi hatırlıyorum ikinci üçüncü puffda yumuşadığını hatırlıyorum ama o kadar, gerisi yok bende. Kötü bir aroma değilmiş ki içmişim ama bendeki bilgisi bu kadar ürünün.

white rabbit açtım sabah
davşan güzel, tam bir lemon tart klonu diyemesem de çok güzel
%16 demledim şimdiki aklım olsa %20 demlerdim, mtl için %20 gider buna
amaa
hani bunun blueberry'si @AromaBurada ? yazmışın açıklamaya ama yok, çektim çektim watt arttırdım azalttım az çektim çok çektim hava kıstım açtım ama yok... ben mi alamıyorum nautilus ile yoksa eser miktarda olunca mı alamadım
sırf senin için çay içmeye çıkcam, sıcak içecekle daha iyi anlaşılır bu aroma
bu aromanın tanıtımını yap, sağa sola beleş yolla asap grape sonrası en beğendiğim aroman bu oldu, tam bir kış aroması, içine soğutucu ajan at cool rabbit de yaz aroması olsun
süper bişe, du bi daha çekim, güzel valla keşke 3 şişe yapaydım 0.7 mesh ile içerdim daha güzel olurdu

Turquoise serisinin içeriğinin ne olduğunu hala anlamış değilim. Pg ve Nicotinin Alman kimya devi söyleminden yola çıkarak Merck olduğunu tahmin ediyorum ama VG kısmını anlamadım.

Anlamadım bu karışım sizin hazırlayıp yaptığınız birşey değil mi. Ben hep o şekilde düşünüyordum. VG nin ne olduğunu bilmeden mi alım yapmak gerekiyor. Hoş siz hazırlamıyor hazır alıyorsanız, alman devi diye bahsettiklerinin merck olduğu gibi iyi niyetli bir düşünceye niye kapılalım. Siz hazırlıyorsanız merck olduğuna şüphe etmezdim ama, Belki satan kişinin bakış açısına göre mahalle arasında satış yapan Hans alman devidir. Mantığını anlamadım ne yalan söyleyim.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merck diye belirtmemelerinin sebebi vaktinde açık isimle ürün listeleme kaygısı olsa gerek. Örnekle n11 trendyol gibi yerlerde satılan nbaselerde ki nicotin yerine sertlik, N* gibi ifade edilmesi gibi. Keyften sadece hammadde olarak ürün temin ediyoruz. Kalan her şey bizim karışımımız bizim tarifimiz bizim sorumluluğumuzda. Keyften aldığımız hammadde ise 5 ürünü geçmez. Vaktinde ilk bize el uzatan keyftir. Zamanında 10ml şişeye kadar oradan alırdık ama gün geçtikçe çok kısıtlı ürünleri almaya devam ediyoruz. Kalan 5 ürünü de dışardan buluruz ama ben keyfe güveniyorum. Dışardan kimden yardım istediysem 3. siparişimde beni tokatladılar.. Sonuçta bende bir yerden sonra müşteriyim, sizinle bir çok konuda aynı dertlere sahibim. :(

İsim zikredememe kaygılarını anlıyorum da, ünlü düşünürün dediği gibi "bizim bu travmalarımız ne olacak" bizim kaygılarımız ne olacak. Yani onlar gelir elde etme ile ilgili kaygı yaşıyorlar buna göre çözüm üretiyorlar eyvallah. Biz hem ücretini ödüyoruz hemde tam olarak ne aldığımızı zaten bilmiyorken, kim ne gönderdiğini iddia ediyorsa ona güvenmek zorunda kalıyorken bir de üstüne artık ne gönderildiğinin ismini bile bilememe seviyesine mi geçeceğiz. Yani bu bu güven konusunda kaç kere daha level atlamamız gerekecek. Mesela en son Wilmar VG, Chem nik aldığımda kepek ve sivilce sorunu oldu yada tesadüftü yinede bu ürünlerden uzak durasım var ama içerik bilmeden ben bunlardan nasıl uzak kalacam. Neyse bakalım bir yol çizeceğiz illa ki.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt