• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Aroma ve Boğaz Vurumu İyi MTL Atomizer Önerisi İstiyorum?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Wallahi ben de dur şuna çökeyim diye bir şey bulamadım.
3 yılın sonunda doymuşum mod ve atoya...
Şu aromadan da kurtulunca tamam olacak :)
Taaa ki @Uzi Mods yep yeni bir atomizerle sahalara dönene kadar...
:)
Ustaya selamlar olsun.

O kadar boğaz vurumlu atomizer kullandım. En son almış olduğum Majör V2 rtayı gerçekten çok beğendim. Hem soğuk buharı hemde aroması olsun gayet başarılı tavsiye ederim. Saygılarımla. ????

@comandante abicim. Şöyle sıralamak isterim.

Expromizer 1.1 başta kullanmış olduğum atomizerdir. İçimi kadife gibidir. Deck yapısı çok kolaydır. Değerinde pamuklama yapılmazsa akıtabilir. Boğaz vurumu likitin vg ve pg oranına göre boğaz vurumu değişkenlik gösterir zaten. Aroma anlamında 10/8 olarak yorumlayabilirim.

Tilehamos Armed genelde tütünlü likitlerde başarılıdır. Biraz deck yapısı bilmeyenler için uğraştırabilir. Stabilize aroması vardır. Eagle rtaya göre aroması bir tık daha güzeldir. Boğaz vurumu 10/9dur.Pastane tütünde güzel bir performans bulamadım.

Tilehamos Eagle da aynı şekilde bana kalırsa tütünde daha başarılıdır. Stabilize bir aroması vardır. Boğaz vurumu bana göre 10/9dur.

Corona v8 Mtl atomizerin yapısı gereği rdaya benzediğinden aroması en iyi olan atomizerdir. Likit seçmez istediğiniz likiti içebilirsiniz. Boğaz vurumu bana kalırsa 10/10dur.

Flash E Vapor 23mm boğaz vurumu muhteşemdir. Çok uzun süreli kullanıldığında boğazı çok rahatsız edebilir. İçimi ve aroması stabil dir.

Kayfun v4 aynı marka model Atomizerlerinin içerisinde ağasıdır paşası dır. Genelde mtl pin ile kullanılmasını tavsiye ederim. Likit seçmez istediğinizi içebilirsiniz. Kadife içimi ve çok tatlı boğaz vurumuyla insanı cezbeder.

Aklıma daha da gelirse herkese yardımcı olabilirim. O kadar çok atomizer kullandım bazen hatırlayamıyorum. Saygılarımla ????

Bogaz vurumu olarak ben..
Nduro flash 23 derim birde spica pronun ic ayarlanabilir bacasini cikarip kullaninca zaten iyi olan bogaz vurumu 1 tik daha iyi olur

Konuyu baştan sona inceledim. Atomizeri sıfır almak istiyorum. Bazıları tedarikçilerde yok, bazıları stokta yok, bazıları fiyat olarak cidden lükse kaçıyor. Şimdi günümüz şartlarında alabileceğim, aromayı mümkün olabilecek en iyi şekilde verebilecek, şahsen aromaya göre ikinci planda da olsa yinede olabildiğince en iyi boğaz vurumuna sahip bir MTL atomizer arıyorum. MTL üstadlarını konuya bekliyorum. Saygılarımla.

@Nova
bu sıralar yurt içinden sıfır yabancı atomizer bulmak pek mümkün değil. yerli atomizerlerde butik üretim genelde, çok kısa sürede bitiyor.
geriye AE ve Ft gibi çin siteleri kalıyor. ondada gümrükten geçermi geçmezmi belli değil.
eğer o şekilde düşünürseniz bir başka konuda aynı sorunuza cevap veren @MoNoT10 kardeşimin yazdığı gibi FeV 4.5 veya Dvarw 22 size uygun olabilir.

NOT : kişisel beğeni ve beklenti herkes için farklı olduğundan ; tütün ve mtl kullanan, aromaya fazla önem vermeyen birisi tarafından edinilmiş tecrübelere istinaden tavsiyedir :)

sıfır diye yazdığınız için ikinci el arayıp bulunabilecek atomizerleri yazmadım.
eğer ikinci elde olur derseniz sıfırını tavsiye ettiğim atolara ilaveten,
tütün için Majör, Penodat, Tilemahos Armed/Eagle,
aroma için ise Gus serisi atomizerlerede bakabilirsiniz.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt