• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Cihaz konusunda yardıma ihtiyacım var

crazy03040

Yeni Üye
Merhaba. Sigarayı bırakmak için e-sigaraya geçme kararı aldım fakat çok fazla bilgiye sahip değilim. Biraz araştırma yaptım ve Vaporesso Xros Pro model cihaz almayı düşünüyorum. Sizce başlangıç için doğru bir tercihmi ve bu cihaz kaliteli bir cihaz mı ? Sigara hissiyatı için 1 ohm kartuş uygun bir seçim olur mu ? Son olarak salt likit olarak tütün aromalı Saltica American Tobacco iyi bir tercih olur mu? Sizlerin de cihaz ve likit önerilerinizi bekliyorum teşekkürler.

hocam birde bir sorum daha var bu mod cihazlarda nefes sensörü oluyor mu. birde atomizer ne kullanmalıyım penodat v2 nasıldır

Modlarda nefes sensörü yok yada benim karşıma hiç böyle bir ürün çıkmadı. Ateşleme düğmesine basar, buharı emikler üflersin. Penodat v2 falan ben tavsiye etmiyorum seveni var sevmeyeni var ben zahmetli bulduğum için net önermiyorum. Bazı şeyleri tercihe bırakmak çok yorucu burada, almana izin vermiyorum Penodat şeklinde ilerleyeceğim bundan sonra forumda.

Ben Bishop ve Kuma (Ulton klonunu) kullanıyorum. Buharı sıcakmış aromayı o iyi verirmiş bu vurumu daha iyi veriyormuş detaylarına takılmadan amacım sigara bırakmak sigarayı bırakmamı sağlasında yemişim aromasının bir tık iyi olmasını vurumunun bir tık kötü olmasını diyebileceksen 2 side gayet rahat atomizerlerdir. Alberich 2 aldım çok hevesle ama ben sevmedim hayal kırıklığı oldu diyebilirim. 2-3 tank denedim koydum kenarı. Bishop v2 de çıktı satışa ona da bakılabilir.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ben gündelik thelema kullanıyorum
sen bakma ona, minnak cihaz kullana kullana büyük cihaz nedir unutmuş o😅 L200 sonrası minnacık geliyor bana cihaz
sıfır alacaksan ve bütçen varsa, giriş seviyesi için aspire zelos öneririm açıkcası

Her şeyi teknolojinin yapmasını beklersek Terminatör kaçınılmaz olur. Bir zahmet bir tane düğmeye basmaya da erinmeyelim.

MTL içim yapacaksın takılma bunlara, MTL tarafında çokta önemli şeyler değil. Bu chiplerin olmadığı bir cihazla aynı fiyatsa neden olmasın ama yok değilse ne gerek var. Bundan sonra çok sert ve net bende herşey. Kimsenin tercihini umursamıyorum iki chipi de almayacaksın izin vermiyorum. :ROFLMAO:

İşin şakası bir yana ben klon chipli bir Pico plus almıştım, orjinal Pico bile değil yani. Fiyatı o dönem yüksek olmasına rağmen Swag 2 daha çok içime sinmişti ama o dönem bulunamıyordu bir yerde yada ben bulamamıştım. O yüzden bir başlangıç yapayım diye mecbur Pico plus aldım eh işte işimi çözdü ama Swag 2 bulsam onu alacaktım. @GaziHazar hocanın axon chipleri sevdiğini Swag 2 leride tavsiye ettiğini bildiğimden rahat rahat yazıyorum.
Şöyle düşün MTL arayışında olan herkese ilk yazdığımız cümle "tek pilli herhangi bir cihaz işini görür" buradan yola çıkarak eğer fiyat farkı çok uçuk kaçıksa ne gerek var extrem extrem şeylere.

Thelema solo içine sindiyse ve aklında kalacaksa almaman için hiçbir engelde yok. Sadece herkes yanında (nispeten) büyük cihaz taşımak istemiyor. elimde tuttuğum iki cihaz resmini özellikle attım küçüğü kullanana diğeri büyük gelir yoksa sırtında taş taşımış olmuyorsun, konfor meselesi

Hocam swag 2 ile Thelema solo arasında kaldım şuan.
Birde ilk cihazım olucak daha önce tecrübe etmediğim birşey olduğu için çok fazla çeşit var ve karar vermesi çok zor oluyor bu durumda.

swag 2 nin ölçülerini bulmaya çalışıp bir karşılaştırma resmi atmaya çalışayım. En azından fizikselde olsa bir şey belirlenir.

Swag 2 nin bulabildiğim ölçülere en yakın olanı Pico Plus ama oda tam olarak aynı değil Swag 2 ile. Yine fikir olsun. Picoyu da sökmüştüm birşeyler denemek için hala öyle duruyor.
Target 200 DL içim denebilecek 2 pilli bir cihaz. Target 100 tek pilli versiyonu diye hatırlıyorum ama yanlışta hatırlıyor olabilirim.

Hocam cihaz konusunda thelema solo almaya karar verdim. Şimdi de atomizeri araştırıcam. yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Hayırlısı olsun ama cihazın cepte taşınabilir olması büyük lükstür, kararını yine değiştirme ama her yönüyle düşündüğünden de emin ol istiyorum. Solo hiçbir şekilde zaten pişman etmez onda bir sorun yok.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam şahsen swag2 bence pico plusa göre taşıması daha kolay çünkü dışı sert plastik.
Kırılır ezilir derdi yok
Swag2 mod bitti ama 1-2 haftaya tekrar gelecek
Kit olarak ta son adet kaldı
Kaçırmayın derim gerçekten bulunmaz bir ürün diyebilirim.

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt