• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Dicodes Chip Kullanıcıları Kulübü

Daha önce yandan ekranlı bir dicodes chipli mod kullanmıştım ve hayran kalmıştım. Dicodes neden yandan ekranlı mod üretmiyor da chipini satıyor diye düşünmüştüm. Şimdi bu mod tam hayalimdeki mod olmuş boyutları ve ekranı ile. Ama bu sefer de Euro aldı başını gidiyor????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Çok narin ve güzel duruyor. İşin garip kısmı dani mini kullanmış biri olarak pipeline versiyon mini daha kullanışlı geliyor bana microdada tercihimi pipeline versiyonundan yana kullanmayı düşünüyorum. Bakalım kısmet bir gelen bulur isek neden olmasın :)
Ekleme: Zero nega 2 ile pek anlaşamadım sizde bir ara bakıyordunuz üstad zero nega 2 ye sizinde pek seveceğinizi tahmin etmiyorum. Bu küçük bilgiyide vereyim dedim

Üstad selam.
Nerelerdesin sen? Epeydir kayıpsın. Umarım herşey yolundadır. Artık kanguru işini biraz askıya aldım. Daha ufak normal modlara bakınıyorum.
Şimdilik beklemede olan bir dani micro var, kısmet olursa alırım.
birde sxk cinqueterre aldım ve dna 60 çip alıp taktım. Çok ergonomik ve güzel, chip değişimi ile güzel oldu :)

hızlı bir inceleme yaptığımda menü ve ekran bf60 ile neredeyse aynı. fark olarak sanırım dynamic boost çok güzel olmuş. dicodes çip (bf60) boost konusunda aman aman bir stabiliteye sahip değil. dna c serisi bu noktada biraz daha başaralı bence.

izmir de dani sbs kullanıpta menü hakkında buluşup yardım edecek kimse var mı.mod kapanınca pili çıkarıp takmayınca açılmıyor

hocam herşeyi denedim..mod kendi kapansın veya swicht off tan kapatayım pili sök çıkar yapmadan açılmıyor

Asagidakiler belki isinize yarar. Gercis siz zaten bulmussunuzdur ama ben burada da bulunsun isterim.

Bu arada dani sbs de iki tane mi dugme var?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

bc835383b6e25c86f4c693a2d53998c9.png

Normalde cok isindigim bir chip degildi, ama son cikan minnak, hem performansi ( TC ve Normal ) hemde kalitesi nedeniyle imkanlar dahilinde elde bulunmasi gerektigini dusunuyorum. Heleki bu arkadasin yorumlari sonrasi acayip yukseldigim moddur kendisi :)

ben sevdim bu chipi yine de dna c serisinden sonra 2. sırada olduğunu hatırlatmak isterim.

tabi dicodes şu artıları sağlıyor:
daha verimli bir p il tüketim
daha küçük bir çip olduğu için daha minnak modlarda kullanılabiliyor. (dna 75c 18650 lik moda sığsa bile pil tüketimi fazla olacağından, büyük ve renkli ekrandan dolayı, illa 21700 isteyecektir tahminim)
menü karışık gelse de gayet kullanıcı dostuymuş kullanınca anlaşılıyor

1,895Konular
128,277Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt