• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Dicodes Chip Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

TC kullanan cogu kullanici Dicodesin daha stabil oldugu soylerler, hattw bunun testi dahi yapilmis youtubeda videosunu bulamadim su anda, Dna 75c den dahi daha az dalgalanma yapiyor. Bendeki Dna 75C disari cikarmak icin buyuk oldugu icin minnak bir TC mod lazim, birazda bundan yukseliyorum acikcasi ;)

Quaseri cok istedim ama azcik kustum bide todd biraz gomunce de sogudum :)

illusia c 18650 85*23*35 mm 102 gram
dani micro 75,5*23*36,7 mm 84 gram

birinde bf60 çip var birinde dışarıya verilmeyen 80 lik çip var :) ben siyah mod alayım dedimdi ;) ????

Üzüldüm. Dicodes servisi (Almanya) sorulan sorulara hızlı cevap veriyor bu arada. Servis desteği Türkiye’den zor olsa da (kargolama, gümrük, vs.), ben olsam bu problemi onlara iletirdim. Belki pratik bir çözüm önerisinde bulunabilirler.

Valla dani her zamam danidir. Ben daha piyasada danide sorun yasayan gormedim. Modlarida saglam, chipleride. Dna da evolv yaptigi her modda bir sorun cikti. Ya pil kapagi gitti, yada baska bir sorun ama ne dani hatta ne de yihi de bu kadar sorun yasanilmamistir sahsen ve sehven :)

Malesef konu hakkinda bir deneyimim ya da bilgim yok. Daha once hic raslamadim.
Kapanan modun tekrar acilmasi icin illede pilin sokulup tekrar takilmasi durumunda aciliyor olmasi ilginc. En kesin cozum dicodese mail yazip sormak olur

Cipler arasinda cok buyuk bir fark yok simdiye kadar kullandigim dicodeslerle bir sorun yasamadim micro da gayet stabil calisiyor pil tuketimi konusunda daha iyi oldugunu soyleyebilirim ya da bana oyle geldi.
Ama mod oyle boyle degil diger danilere gore cok zayif elinde mod oldugunu hissetmek isteyenlere tavsiye etmem nisbeten ufak ve hafif sanki elinden kayip gidecekmis gibi hisettiriyor

9D037999-107F-4FB4-8D21-D86ADDA26D29.jpeg

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt