• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü DNA 75c/250c Chip Kullanıcıları Kulübü

Yeni çıkacak dna color modumuzla ilgili beklentiniz nedir diye instagramdan sormuşlardı. 21700 olsun, kompakt bir şey olsun yazan epey insan var.
Gitmişler (yine) tuğla boyutunda 18650 mod yapmışlar. Üstten yarım santim, enden 1,5 santim kırpmışlar. Janti olmuş.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Jai Haze iyi söver bence. Adam rebelci :D single battery 21700 dna75c yapsalardı keşke. 18650 adaptör koyuver kutuya da. Kasayı da yap silver/wood yada black/wood. Mirage var dicen biliyorum ama millet yıldı be o moddan :) jac vapour dna75 hala satılıyor yurtdışında. Kullanmadım hiç ama belli ki kullanışlı. Şu çıtçıtlı pil kapağından vazgeç yap mıknatıslı. Ennequadro dart 75c gibi bir mod yapamadılar yahu. Elin italyanı yaptı 439euro ya satıyor. Yap şuna benzer bir mod 100-120 dolardan sür piyasa almazsam atomizerim aksın, modum ohm okumasın emi !! Fakirs mesela, illusia-c modu stabwood yerine normal yapıp bir de dico chip yerine dna kullansaydı şuanki satışından daha çok satardı kesin. Dolmuşum resmen oh bee ????????

Esenlikler.

DNA75C Olmayabilir de Fotoğrafı Sızdıran çinli Ben DNA75C Olmasını Bekliyorum Bir İhtimal Olabilir Yazmış. .

DOVPO ODIN DNA250C'den Sonra Kendi Chipset'i Bulunan ODIN200'ü Çıkardı,

Belki Kendi Chipset'i Bulunan 100Watt Olabilir,

Nitekim DNA75C Olursa Kesinlikle Kısa Bir Süre Sonra Bu Defa Yine Kendi Chipset'i Bulunan DOVPO ODIN Mini 100W Adlı Cihazı Piyasaya Sunacaktır.

Muhtemelen 100Watt Olsa da Bu Cihaz Bir Sonraki Cihaz da DNA75C Çıkarabilirler Ama Küçük Bir Cihaz Beklemesin Kimse Aynı Kasa Belki Birkaç mm Kırparlar. .

Chip Değeri Küçülünce Cihazın da Küçülmeyeceğini ODIN250C İle ODIN200 Sayesinde Birçok Kişi Görüp Anladı. .

Ayrıca MONO SQ DNA75C Adlı Cihazını Yeni Sundular Piyasaya. .

21700 Olarak Bir Cihaz Çıkaracaklar Ben Birkaç Yabancı Forumda Denk Geldim Ama Onların İddialarına Göre Değil, Kendim Bizzat DOVPO'nun Cihaz Politikasını Göze Alarak Bu Düşünceye Sahibim.

Muhtemelen DOVPO ODIN DNA75C

Halihazırda MONO SQ DNA75C Mevcut ve Satış Rakamları da Çok İyi Kullanıcısı Yurt Dışında Bayağı Fazla. .

Benim Ayrıca Bir Öngörüm Var Tek Bir Model Değil de, ODIN Serileri Genel Olarak Toplam da NOKIA 1110 (+250 Milyon) Kadar Olmasa da Vape Aleminde En Çok Satılan Marka/Model Olarak Vape Tarihine Geçecektir.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt